رهبر جنبش حقوق مدنی John Lewis تایید جو بایدن ریاست جمهوری اجرا

حقوق مدنی آیکون تشکر. John Lewis اعلام حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن در مبارزه خود را برای برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات و و را در رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

لوئیس جمعه حمایت از بایدن بود که در نشان می دهد حمایت از قانونگذاران آمریکایی آفریقایی نشان بایدن حمایت در میان جامعه سیاه و سفید. لوئیس است که 38 عضو کنگره سیاه حزبی به حمایت بایدن ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

“من در مورد جو بایدن زمانی که او رسمی انتخاب می شوند. من شنیده ام به او صحبت می کنند. من او را ملاقات نمود,” لوییس به خبرنگاران گفت: در یک جمعه شب در کنفرانس پیش از اعلام. “و او یک دوست, یک دوست عزیز. او یک مرد شجاعت یک مرد با وجدان یک مرد از ایمان است. او بزرگ خواهد بود رئیس جمهور. او منجر خواهد شد کشور ما به یک جای بهتر.”

در یک ویدئو منتشر شده توسط بایدن کمپین لوئیس شفافی, “”من می دانم که نفرت زمانی که من آن را ببینید. من آن را احساس. من خیره کردن عمیق ترین و تاریک ترین نیروها در این کشور است. بیش از چهار سال گذشته من دیده ام همان نوع بد عقب سر خود را دوباره.”

او افزود: “شما قضاوت شخصیت یک مرد چگونه او را برای پاسخ به آن تعهد اخلاقی. معاون رئیس جمهور جو بایدن هرگز متوقف صحبت کردن برای مرد همکار خود را.”

در سال 1965 لوئیس شرکت در ماه مارس برای رای گیری حقوق از سلما به مونتگمری آلاباما یک روز و در صورتی که infamously شد شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین” که در آن او باقی مانده بود با جمجمه شکسته. گرجستان نماینده مجلس همچنین با اشاره به حقوق مدنی پس زمینه به عنوان بخشی از دلیل او تصمیم به بازگشت بایدن.

“من می خواهم بگویم در افراد جوان داستان سلما و مونتگمری و می سی سی پی” او گفت:. “اگر ما موفق به رای دادن ما به حساب نمی آوریم. رای گیری قدرتمند ترین بی خشونت ابزار ما در یک جامعه دموکراتیک. و ما باید از آن استفاده کنید.”

لوئیس که battlling مرحله 4 سرطان لوزالمعده نیز تشویق به معاون سابق رئیس جمهور برای انتخاب یک رنگ به ریاست جمهوری بلیط.

“من فکر می کنم معاون رئیس جمهور بایدن باید به اطراف نگاه کنید” لوئیس گفت. “این امر می تواند خوب به یک زن از رنگ این امر می تواند خوب به یک زن است. … و ما باید مقدار زیادی از زنان قادر برخی از آنها سفید, لاتینی, آسیایی, آمریکا, بومیان آمریکایی است. من فکر می کنم زمان طولانی سپری شده برای ساخت کاخ سفید شبیه کل آمریکا است.”

بایدن انتخاباتی بنا به گزارش ها در نظر گرفته گرجستان اولیه که در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 24 به عنوان یک احتمال حذفی برای او تنها راه باقی مانده حریف مستقل بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت. دولت رانده شده و پشت آن مسابقه به تاریخ 19 مه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im