مدنی معتقدین ترس استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در طول همه گیر باقی خواهد ماند و بخشی از نظارت دولت

فن آوری های مورد استفاده برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و برای نظارت و جلوگیری از گسترش coronavirus نیاز به یک غروب بند و یا آنها می تواند معطل به عنوان یک نفوذی ابزار از دولت مدنی و آزادی خواهان حفظ حریم خصوصی و کارشناسان می گویند.

در طول یک فاجعه طبیعی و یا در جنگ و شرایط اضطراری اقدامات انجام شده توسط دولت معمولا شامل یک منطقی روشن پایان تاریخ زمانی که قدرت های دیگر مورد نیاز جولیان سانچز, یک عضو ارشد در موسسه کاتو گفت: واشنگتن آزما.

Coronavirus بسیار شبیه به تروریسم بالقوه برای گسترش و اندکی او گفت:. یک نقطه خطر زمانی است که مداوم تهدید از تجدید حیات توجیه اقدامات اضطراری به عنوان یک پیشگیری کننده فقط در مورد ‘ اندازه گیری. “شما لازم نیست که کاملا روشن به عنوان یک خط با چیزی شبیه به کروناویروس که دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به یک دوره ای مشکل است.”

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما را تا پایان با تغییرات دائمی به جامعه ما است که تغییر قدرت در راه است که گذشته بسیار طولانی تر از این ویروس گفت:” جی استنلی ارشد تحلیلگر سیاست با آیتالله سیستانی سخنرانی حریم خصوصی و فناوری پروژه است. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که اقدامات اضطراری موقتی هستند. قرار داده و غروب مقررات به همه چیز به طوری که آنها به طور خودکار منقضی خواهد شد.”

داده های جمع آوری شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین می توانید آهنگ تب و سرفه در پيشگيري و یا یک بیمارستان ارائه اطلاعات در زمان واقعی است که همراه با سنسور-جمع آوری قلبی یا تنفسی اندازه گیری می تواند نظارت بر بهداشت و سلامت افراد جامعه. هواپیماهای بدون سرنشین و شرکت ها می گویند این ابزار می تواند به عنوان یک عمل بسیار مهم سیستم هشدار دهنده برای ویروس.

کاخ سفید کارشناسان بهداشت عمومی پیش بینی دوم شیوع این ویروس در پاییز یکی از چندین ‘امواج’ انتظار می رود.

تولید کنندگان هواپیماهای بدون سرنشین دیدن فرصت های فن آوری خود را برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19 با دوربین های دیجیتال است که نظارت فیزیکی coronavirus علائم و یا بلندگو خواستار انطباق با اقامت در خانه یا پناهگاه در محل سفارشات در میان همه گیر کنترل اقدامات به زودی به شود و یا در حال حاضر مستقر شده اند.

در فلوریدا به دیتونا اداره پلیس شروع به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در روز چهارشنبه به اجرا انطباق با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به تازگی اعلام کرد اقامت در خانه اندازه گیری.

مدیر عامل شرکت Draganfly کامرون Chell گفت: شرکت خود را با استفاده از سنسور برای ثبت نام حساس فیزیکی داده ها از راه دور از جمله قلب یک شخص و یا تعداد تنفس و سرفه و عطسه و فشار خون و یا تب. این اقدامات که در یک کشتی کروز یک مرکز کنوانسیون و یا در فرودگاه Chell گفت: اطمینان می تواند تعطیلات محل یا محل کار ایمنی. شرکت خود را “هولناک” با درخواست از سازمان های محلی در “نقاط داغ” به دنبال به فوریت اجرای ابزار برای بهتر کنترل و نظارت اجتماعی فاصله. چنین ابزارهایی هستند به احتمال زیاد در استفاده از ظرف 50 روز آینده.

هواپیماهای بدون سرنشین هستند یک مورد شدید از این و نظارت اقدامات با توجه به سانچز که می بیند بالقوه استفاده از این فناوری با محدودیت. دوربین های مادون قرمز در تلاش برای شناسایی فردی افرادی که بیمار هستند بالا بردن سطح مختلف از نگرانی از مشاهده غیر معمول تعداد زیادی از مردم در یک کار سایت که به نظر می رسد که درجه حرارت بالا ،

“اگر وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از ویروس موارد و شما در حال تلاش برای متوقف کردن گسترش قبل از آن اساسا در همه جا ابزار ارائه ارزش بسیار بالا,” او گفت:.

در ایالات متحده, محل, ردیابی داده های در حال استفاده توسط آژانس های فدرالمشترک توسط شرکت های فن آوری کار با کاخ سفید در این بیماری همه گیر در پاسخ وال استریت ژورنال گزارش. تجزیه و تحلیل از جنبش مردم در زمینه های مورد علاقه آمده از تلفن همراه داده های ارائه شده توسط شرکت های که در مسیر داده های مکان به فروش تبلیغات.

در اسرائیل کشور سازمان جاسوسی خود گفت: بحث جرم نظارت برنامه شناسایی شده بود 500 ویروس موارد است که نمی خواهد در غیر این صورت باید یافت شده است.

“هنگامی که آخرین باری که شما به یاد داشته باشید مختصری تعلیق آزادی های مدنی پرسید:” ادوارد اسنودن در یک مصاحبه در هفته گذشته. اسنودن سابق سیا مقاطعه کار فرعی به اتهام نقض جاسوسی عمل پس از نشت طبقه بندی شده آژانس امنیت ملی اطلاعات در جهانی نظارت برنامه های اضافه شده: “این سوالی است که همه باید در نظر بگیرید. زمانی که ما می بینیم اقدامات اضطراری گذشت به خصوص امروز آنها تمایل به مهم شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im