با استناد به Covid-19 M. P. سخنران adjourns خانه بدون کف تست

این کمال نات دولت در Madhya Pradesh, است که در مواجهه با یک بحران سیاسی پس از استعفا از 22 کنگره MLAs کردم 10 روز تاخیر به عنوان سخنران NP Prajapati موکول مجمع به مدت ده روز با استناد به کروناویروس تهدید. مخالف بی جی پی تصمیم گرفته است به رویکرد دادگاه عالی به چالش سخنران تصمیم.

هیچ کف تست

سخنران به مبارزه طلبیده فرماندار Lalji Tandon را اتمام حجت است که دولت باید اثبات آن اکثریت در روز دوشنبه. این خانه قرار است به بحث اعتماد حرکت در روز دوشنبه.

رئیس سابق وزیر و رهبر بی جی پی Shivraj سینگ Chouhan به دنبال دیوان عالی کشور مداخله و این موضوع شنیده خواهد شد در روز سه شنبه. در تقاضای خود را, Chouhan خواست Apex دادگاه به طور مستقیم رئیس جمهوری و مجلس اصلی وزیر به “نگه داشتن کف آزمون در Madhya Pradesh قانونی مجمع در عرض 12 ساعت از عبور از این منظور توسط این دادگاه و به جهت…صادر شده توسط فرماندار”.

“حتی coronavirus ها نمی توانند این بی ثبات دولت” Chouhan کنایه آمیز که خواسته برای پاسخ.

کمال نات در ضمن نوشت: یکی دیگر از نامه ای به فرماندار گفت که برگزاری یک طبقه تست شده اند “غیر دموکراتیک و خلاف قانون اساسی.” او می گوید که BJP نگه داشتن برخی از MLAs حزب خود را در اسارت.

سخنران Prajapati موکول خانه پس از قانونی وزیر امور Govind سینگ به ارمغان آورد و با توجه به موضوع شیوع کرونا. “همه شما می دانید که در پی (Covid-19) بیماری همه گیر شیوع جاری با تصویب مجمع راجستان کرالا Odisha, Chhattisgarh و Maharasthra شده است موکول,” سخنران گفت.

BJP MLAs دیدار با فرماندار

به عنوان خانه موکول و 106 MLAs از بی جی پی ملاقات فرماندار در محل اقامت و تصریح کرد: این تقاضا که یک طبقه آزمون برگزار می شود بلافاصله. Nath اما صدا با اعتماد به نفس. “اگر BJP خواستار کف تست و گفت که ما لازم نیست که اکثریت آنها را باید بدون اعتماد به نفس حرکت در برابر دولت. چرا آنها shying دور (از آوردن اعتماد حرکت). ما ثابت خواهد کرد که ما اکثریت” Nath گفت.

Chouhan به خبرنگاران گفت:, “کمال نات دولت در اقلیت. این دولت خود را از دست داده اند. فرماندار کارگردانی وزیر برای اثبات اکثریت در کف تست در مارس 16. آنها باید تا به حال هیچ مشکل در مواجهه با کف تست اگر آنها اکثریت.” او افزود که وزیر ندارد و این حق در قانون اساسی برای ادامه در دولت پس از استعفای از 22 حزب خود را MLAs.

“تعدادی از کنگره MLAs در خانه کاهش به 92. ما 106 MLAs که آمده اند به راج بهون. بی جی پی روشن اکثریت در حال حاضر. کنگره دولت است فرار طبقه, آزمون,” او اضافه شده است.

سخنران در ضمن قبول استعفای شش از 22 کنگره MLAs. این استعفا از 16 شورشی MLAs هنوز پذیرفته می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im