CII به مطالعه تاثیر Covid-19 در صنعت در کرالا

کنفدراسیون صنایع هند (CII) در حال انجام یک بررسی در کرالا به درک کوتاه مدت و بلند مدت اقتصادی پیامدهای Covid-19 در بخش های کلیدی اعم از پردازش مواد غذایی آیورودا, کشاورزی, گردشگری, MSME بهداشت و درمان و امور مالی. دولت 12th بیشترین تعداد MSMEs در هند.

بررسی است و انتظار می رود به آمده تا با جایگزین درآمد حاصل از مدل برای صنعت می گوید توماس جان Muthoot رئیس CII-کرالا. سازمان/دولت باید با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای تأمل در این توانایی به حرکت به یک بحران و رفتن به جلو در نظر گرفتن اقدامات برای افزایش چابکی خود را و تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر در آینده, او گفت:.

بدهی های بد و پیش فرض

هفتم CII احساس می کند که نیاز است به صورت یک بسته ویژه برای شرکت های نانو و MSMEs چیزی شبیه به فاجعه کسب و کار وام و چک حفاظت از برنامه اعلام شده در ایالات متحده است. این برنامه فراهم می کند کسب و کارهای کوچک با بودجه به ملاقات عادی و لازم است هزینه های عملیاتی و پرداخت تا هشت هفته از هزینه های حقوق و دستمزد.

بعدی اولویت برای دریافت پول نقد برای کسب و کارهای بزرگ که به صورت نقدی خشکسالی حتی به عنوان صورتحساب علت سقوط. بانک و بازار اوراق قرضه بسته به بسیاری از آنها. پیش فرض جرم خواهد سوخت بیکاری و بدهی های بد در بانک ها آن را سخت تر برای فعالیت های تجاری به دوباره بجای اول برگشتن. “بانک مرکزی مداخله کرده و با اقدامات به ارائه نقدینگی به بانک ها و سه ماه مهلت قانونی برای وام گیرندگان اما این ممکن است به اندازه کافی. بانک باید وام آزادانه به شرکت ها و عضویت در اوراق قرضه خود را می گوید:” توماس جان Muthoot.

منابع بسیج

بسیاری از فوق مداخلات نیاز به منابع برای دولت و دولت مرکزی وجود دارد و یک نیاز فوری برای پیدا کردن راه های جدیدی برای بسیج منابع است. خوشبختانه تاریخچه فراهم می کند یک الگو در مورد چگونه به انجام این کار و انجام کمک مالی شرکت های بزرگ در زمان استرس حاد. وجود دارد چند ثابت مدل از رکود بزرگ سال 2008 جهانی بحران.

“با استفاده از این افسردگی دوران بازسازی امور مالی شرکت (RFC) مدل ما باید چیزی شبیه به ارائه کمک به زده بخش مانند MSMEs مهمان نوازی و شرکت های هواپیمایی برای احیای کسب و کار خود را. کمک می تواند در قالب شبه سهام یا وام های بلند مدت می گویند با 20-25 سال تصدی. این RFC به تاسیس شود به عنوان یک شبه مستقل مرکزی و یا سازمان دولتی از بانک جهانی. می توان آن را تحت نظارت یک هیئت مدیره از بانک مرکزی بانک جهانی و صنعت” توماس جان Muthoot گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im