CII درخواست کرالا دولت به رها کردن حرکت برای تازه مستند

کنفدراسیون صنایع هند (CII) توصیه کرده است کرالا دولت در برابر اجرای یکی دیگر از مستند در دولت پس زودتر 90-day مستند تا به حال به شدت تحت تاثیر قرار معیشت.

توماس جان Muthoot رئیس CII کرالا شورای دولتی ابراز ترس که اجباری بسته شدن کسب و کار منجر به از دست دادن اشتغال و کسب و کار از 95 درصد از کسب و کار در کرالا می افتد تحت MSME دسته.

در نامه ای خطاب به وزیر Pinarayi Vijayan او گفت که تمام فعالیت های کسب و کار باید با اجازه ایمنی مناسب پروتکل های. جنبش از مردان و مواد را برای فعالیت های کسب و کار نیاز نمی تواند مانع از تحت هیچ شرایطی. یک مستند باید در نظر گرفته شود به عنوان یک گزینه برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر او اضافه شده است.

مشخص شدن مهار مناطق

دولت می تواند مشخص شدن مهار مناطق و ساختمان ها و منزوی کردن آنها از بقیه به جای تحمیل مستند برای کل شهرستان توماس جان Muthoot گفت. باید وجود داشته باشد هر گونه توقف فعالیت های اقتصادی به ویژه در MSME بخش های کوچک و فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و هتل ها. خدمات مانند دور و تحویل مواد غذایی باید همکاری وجود داشته باشد با کسب و کار در ساخت و ساز سرمایه گذاری و بخش های بهداشتی. این دستورالعمل باید در محل و متخلفان مجازات شوند.

اجرای پروتکل های ایمنی باید از دولت به طور موثر مقابله با این بیماری همه گیر.

درگیر شدن ورودی شرح

“به ارائه فرصت های بیشتر برای ورودی مهاجران و مهاجران بازگشت از ما نیاز به ایجاد فرصت های کسب و کار. از این رو ما نیاز به کنار گذاشتن حداقل حقوق و دستمزد قانون برای زمان حال به منظور فعال کردن بیشتر اشتغال است. همه کار افسران می تواند تبدیل به کسب و کار تسهیل و اشتغال تبادل حرفه ای” توماس جان Muthoot گفت.

دولت مجاز به آزمایشگاه های خصوصی برای انجام Covid-19 تست. این به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سهولت بار در دولت ماشین آلات. مهاجران باید مجاز به آزمون در هر مورد تایید آزمایشگاهی در طول دوره قرنطینه از 14 روز. قرنطینه می تواند نهادی یا یک پرداخت سازماندهی شده توسط این فرد مربوط می شود.

ارتباطی به وزیر همچنین شامل یک پیش نویس استاندارد عامل پروتکل تهیه شده توسط CII برای گردش در میان اعضای صنعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de