Towards this, CII is working in 18 states across the country. نسبت به این CII در حال کار در 18 متحده در سراسر کشور است.

کنفدراسیون صنایع هند (CII) است گسترش همه امکان پشتیبانی برای کاهش بحران جهانی است. Synergising تلاش های شرکت های بزرگ هند و درگیر شدن با دولت CII رسیدن به بخش های مختلف جامعه ارائه تسکین فوری و استراتژیک دراز مدت توانبخشی پشتیبانی می کند.

از طریق CII پایه (CIIF) جوان سرخپوستان (یی), زنان هندی شبکه (IWN) و منطقه ای و دولت دفاتر, CII شده است نقشه برداری الزامات و بسیج امداد رسانی و توانبخشی پشتیبانی می کند. امداد و مداخلات توانبخشی شامل توزیع تجهیزات حفاظت فردی و بهداشت و کیت جیره کیت ها و دیگر ملزومات روزانه در میان جوامع است. آگاهی در مورد توصیه های ایمنی و بهداشت شیوه نیز گرفته شده تا در میان کارگران صنعتی و فقیر محلات.

اخبار مرتبط

نسبت به این CII در حال کار در 18 متحده در سراسر کشور است. از طریق به طور منظم تعامل و تلاش مستمر تا کنون 1,83,000 بهره مند شده اند به طور مستقیم نهفته است. بیش از 1.5 لاخ سلامت و بهداشت کیت 5,050 جیره کیت و بیش از 12000 کیلوگرم مواد غذایی سبوس دار شده اند توزیع شده است. جامعه آشپزخانه شده اند پشتیبانی می کند در مکان های مختلف در سراسر مناطق در مجموع ارائه 28,100 وعده های غذایی به حدود 16,250 ذینفع.

درایوهای آگاهی و توزیع sanitisers و مواد غذایی در حال انجام است در 110 روستاهای پنجاب. آگاهی دیسک های در حال اجرا با آگاهی کامیون های در حال اجرا در روستاها ساخت اطلاعیه در مورد بهترین شیوه اهمیت شستن دست ها, اجتماعی, فاصله, و غیره. از طریق CII بنیاد زن نمونه شبکه طرح نیز در حال نورد از برای رسیدن به آسیب پذیر جوامع West Bengal, Madhya Pradesh, ماهاراشترا, اوتار پرادش و راجستان از طریق آگاهی و ارائه جیره غذایی و بهداشتی کیت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de