سیگار با افزایش مالیات قرار خواهد نیوجرسی در میان بالاترین در ما

Gov. فیل مورفی قانون پیشنهادی برای افزایش نیوجرسی سیگار مالیات توسط $1.65 در هر بسته.

اگر تایید ضربت را هر بسته مالیاتی برای $4.35 یکی از بالاترین در ایالات متحده آمریکا, در تاریخ همتراز تنها با نیویورک و کنتیکت. مورفی معرفی این قانون در تازه پیشنهاد $40.9 میلیارد بودجه دولت است.

مالیات جدید را تولید حدود 218 میلیون دلار درآمد با توجه به جلسه اسناد و مدارک از وزارت خزانه داری. درآمد پول را پشتیبانی مرتبط با سلامت برنامه هایی مانند مبارزات ضد سیگار کشیدن.

Sal Risalvato, مدیر اجرایی, New Jersey, بنزین, C-فروشگاه و خودرو انجمن گفت: در مصاحبه با مرکز میدان او نگران است که مالیات را از مصرف کنندگان بیش از مرزهای دولتی برای سیگار خرید تاثیر منفی نیوجرسی کسب و کار. این امر نیز جلوگیری از نیویورک ساکنان از ساخت سیگار خرید در نیوجرسی به دلیل کاهش مالیات است.

“این قطعا یک اثر منفی به یک دلیل ساده وجود دارد دیگر هیچ انگیزه ای برای نیویورک مشتریان به خرید سیگار خود را در نیوجرسی,” او گفت:. “در حال حاضر بسیاری از فروشگاه ما فروش سیگار به نیویورک مشتریان به ویژه در مرزها و راهروها از رانندگان سفر از طریق و یا رفت و آمد به نیوجرسی. یک بار مالیات می رود تا آن را نمی خواهد توجه به جایی که این مشتریان خرید خود را به سیگار.

“آن نیز ارائه خواهد شد انگیزه بیشتری برای نیوجرسی مشتریان را به خرید خود را در پنسیلوانیا در یک مد مشابه” Risalvato اضافه شده است. “نیوجرسی کسب و کار از دست بدهند.”

دولت رئیس جمهور مجلس سنا استیو Sweeney اگر چه طرفدار ممنوعیت vaping محصولات و ممنوعیت فروش منتول نیکوتین محصولات مخالف افزایش مالیات.

“من گفت: من باز به یک میلیونر مالیات اگر وجود دارد یک میلیارد دلار در بودجه جدید برای [دولت با کمبود بودجه روبرو] بازنشستگی” Sweeney گفت: با توجه به سیاست. “من فکر نمی کنم ما واقعا نیاز دارید دیگر مالیات دوره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de