سیا تخصصی واحد برای تهیه تسلیحات سایبری قادر به محافظت از خود عملیات: گزارش

تخصصی واحد از ایالات متحده آمریکا سازمان اطلاعات مرکزی (سیا) مسئول ایجاد پیچیده هک ابزار و تسلیحات سایبری قادر به محافظت از آن عملیات و آماده نیست به اندازه کافی پاسخ به نقض گسترده, با توجه به یک گزارش داخلی.

این گزارش آماده شده و پس از بدترین دست دادن داده ها در سازمان ملل, تاریخ روز سه شنبه منتشر شد و توسط سناتور. Ron Wyden D-سنگ., یک عضو ارشد کمیته اطلاعات مجلس سنا. او تا به حال به دست آمده redacted نسخه از این گزارش از وزارت دادگستری منتشر شد و آن را با نامه ای که او نوشته بود به جدید اطلاعات ملی مدیر جان Ratcliffe درخواست او در مورد مراحل گرفته شده برای محافظت از اسرار ملی توسط سازمان های فدرال.

“با توجه به این شهادتها سیا گزارش که در معرض جدی ساقط در امنیت سایبر کشور ما بالای سازمان های اطلاعاتی من فشار DNI جان Ratcliffe چگونه او قصد دارد برای محافظت بهتر از کشور ما حساس ترین اسرار. ما دیده ایم که چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها در سمت چپ آسیب پذیر” Wyden گفت: در یک بیانیه رسمی.

“من اعتقاد دارم که آن را نیز در زمان بازنگری قانون که معاف سازمان های اطلاعاتی از امنیت سایبر مورد نیاز است. کنگره با تصویب این قانون با فرض اینکه ملت ما را بالا جاسوسی ستاد را تهدید به هوش ما جامعه جدی است. واضح کنگره اشتباه بود,” او گفت:.

اکتبر 2017 گزارش تهیه شده توسط سازمان سیا ویکی لیکس نیروی کار برای اولین بار مشخص شده توسط واشنگتن پست. آن اطلاعات سازمان سیا عدم پاسخ مناسب بر روی آن هک ابزار که به سرقت رفته است.

ضد محرمانه آژانس ویکی لیکس اعلام کرده بود که آن را به ابزار ایجاد شده توسط سیا تخصصی مرکز سایبری اطلاعات. آن را تا به حال دقیق همان جامع توصیف از حدود 35 چنین ابزارهایی از جمله داخلی سازمان سیا اسناد و مدارک مرتبط با آنها با توجه به گزارش.

سرقت شامل عظیم 34 ترابایت از اطلاعات ساخته شده آن را بزرگترین از دست دادن داده ها در آژانس ،

با توجه به گزارش آژانس “اولویت ساخت تسلیحات سایبری در هزینه تامین امنیت سیستم های خود را.”

این گزارش تهیه شد و سپس مدیر مایک Pompeo و جینا Haspel و مورخ ماه پس از ویکی لیکس اعلام.

نقض شد که گفته شده است توسط سازمان سیا, کارکنان, گزارش ها و گفت و شناسایی شد تقریبا یک سال پس از آن اتفاق افتاده است.

این باعث شده بود که آژانس به تعطیل برخی از عملیات اطلاعاتی و هشدار به دشمنان خارجی به جاسوسی آژانس تکنیک های.

“تا به حال داده شده است به سرقت رفته و به نفع یک دولت دشمن و منتشر نشده ما هنوز هم ممکن است غافل از از دست دادن” این گزارش می گوید که به نقل از آسوشیتد پرس.

“سیا منتقل شده است بیش از حد به آرامی به در محل قرار داده پادمان که ما می دانستم که لازم داده شده پی در پی نقض به دیگر سازمان های دولتی ایالات متحده ،

مشکلات شناسایی شده توسط نیروی کار شامل عدم compartmentalise حساس سایبر سلاح های کلمه عبور و کاربران نامحدود دسترسی به داده های تاریخی.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *