مزمن کمبود جهانی, دنده محافظ برای سلامت کارگران فوری تهدید در میان Covid-19: چه کسی رئیس

نیاز مبرم به دنده محافظ برای کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر جهان است و یکی از فوری ترین تهدید در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس مدیر کل سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در روز جمعه.

“مزمن جهانی کمبود تجهیزات حفاظت فردی است و در حال حاضر یکی از فوری ترین تهدید برای ما جمعی توانایی برای صرفه جویی در زندگی” که رئیس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

که به منظور مدیریت افزایش نیازهای حمل تقریبا 2 میلیون آیتم های منحصر به فرد از دنده محافظ به 74 کشور شوخ طبعی فوری مورد نیاز است. همچنین برنامه ریزی برای ارسال همان مقدار از چرخ دنده ها به 60 کشور جهان است.

با توجه به Ghebreyesus بیشتر مقدار از تجهیزات حفاظتی مورد نیاز است به منظور اطمینان حاصل شود که کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر کشور در خطر ابتلا Covid-19.

“بهداشت کارگران در پایین و کشورهای با درآمد متوسط سزاوار حفاظت از همان کسانی که در ثروتمندترین کشورها گفت:” Ghebreyesus.

“هنگامی که سلامت کارگران در خطر همه ما در خطر است,” او گفت:.

این که رئیس همچنین اقدامات مشترک است که باید به خوبی کار می کرد برای کشورهای مختلف در مبارزه با این بیماری همه گیر است که مورد بحث قرار گرفت که در میان جلسه با کشورهای G20 و همچنین با جلسه توجیهی با حدود 50 وزیر بهداشت از سراسر جهان از جمله چین و ژاپن و جمهوری کره و سنگاپور مشترک خود را که از تجارب و درس آموخته اند.

“چندین تم های مشترک پدید آمده در مورد چه کار کرده است: نیاز به تشخیص و جداسازی موارد تایید شده; شناسایی پیگیری و قرنطینه تماس با ما; نیاز به بهینه سازی مراقبت و نیاز به برقراری ارتباط به ایجاد اعتماد و تعامل جوامع در مبارزه” Ghebreyesus بیشتر گفت.

بیش از 5,12,000 تایید موارد coronavirus گزارش شده در سراسر جهان تا کنون با مرگ و میر بیش از 23,400 با توجه به که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>