کریس والاس می گوید جیم آکوستا رفتار ‘می افزاید: به مردم سوال اعتبار رسانه”

رادیو فردا میزبان Chris Wallace ناودان سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار جیم آکوستا بیش از یک درگیری لفظی بین Acosta و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی.

والاس مجری فاکس نیوز یکشنبه, bashed Acosta برای رفتار خود در مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در هند در طول یک رویداد بعد از آن شب با نیویورک تایمز خبرنگار مگی Haberman قرار داده شده توسط Columbia Journalism School.

“من وحشت زده شد توسط [Acosta],” والاس توضیح داد. “این کار ما به دعوا با رئیس جمهور. این کار ما به یک تا رئیس جمهور. این کار ما به ارائه گزارش رئیس جمهور. … اما به درجه ای که ما را در پاسخ به حملات خود در آمریکا با حملات و دفاع در, نوع, وجود یک اشتباه بزرگ است و من فکر می کنم می افزاید: به مردم سوال اعتبار رسانه ها.”

او همچنین ابراز ترس بر این باور است که رئیس جمهور حمله به رسانه ها داده اند خبرنگاران توجیهی برای مبارزه با به عقب.

“من نگران آن است که رئیس جمهور حملات داده اند بیش از حد بسیاری از مستقیم, خبرنگاران صحبت نمی مورد نظر و یا در صفحه نخست بار به بهانه ای و یا مجوز عبور از خط خود و تبدیل شدن به بازیکن در زمین و من فکر می کنم که یک اشتباه بزرگ است. نیست نقش ما” والاس اضافه شده است. “نقش ما این است که به ناظران, داوران, واقعیت, اسباب بازی چکرز-محققان — آن را به طرفداران. آن را به مخالفان است.”

Haberman پس از والاس به این نتیجه رسیدند گفت: او با او به توافق رسیدند.

در ویروسی ارز بین سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار و رئیس جمهور Acosta شروع با پرسیدن اگر تهمت خواهد تعهد به قبول کمک های خارجی در انتخابات آینده که رئیس جمهور گفت “من می خواهم بدون کمک از هر کشور است.”

“من شده اند با توجه به کمک از هر کشور است. و اگر شما ببینید که چه سی ان ان خود را فوق العاده شبکه گفت: من حدس می زنم آنها عذرخواهی کرد در یک راه برای — نمی آنها عذر خواهی برای این واقعیت است که آنها گفت: چیز خاصی که نیست درست است ؟ ” رئیس جمهور پرسید از Acosta با اشاره به سی ان ان پوشش روسی دخالت در انتخابات 2016.

“آقای رئیس جمهور من فکر می کنم ما رکورد در ارائه حقیقت این است که خیلی بهتر از مال شما گاهی اوقات اگر شما نمی ذهن من و گفت:” Acosta گفت: به ناروا که اخراج در لنگر تاریخ گزارش.

“خود رکورد بسیار بد, شما باید از خودتان شرمنده. شما احتمالا بدترین رکورد در تاریخ رادیو و تلویزیون” گفت.

سی ان ان: سخنگوی در پاسخ به والاس اظهارات در توییتر گفت: خبرنگاران نباید فاکس نیوز لنگر مشاوره.

“کریس والاس به معنای واقعی کلمه با این نسخهها کار برای تلویزیون دولتی” او هنوز توییتی. “من فکر نمی کنم @Acosta یا هر روزنامه نگار باید به مشاوره گرفتن از او. کریس اگر فقط شما به عنوان صرف زمان بسیار و تلاش های این لقمه از عقل خود را با همکاران خود … “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>