کریس ماتیوز دچار سردرگمی سیاه دموکرات به چالش کشیدن لیندزی گراهام با تیم اسکات در مصاحبه زنده

MSNBC میزبان کریس ماتیوز مخلوط بهداشت ، لیندزی گراهام دموکراتیک حریف و کارولینای جنوبی حزب جمهوری خواه همکار سناتور. Tim Scott هر دو از آنها سیاه و سفید هستند.

به عنوان شبکه پوشش جمهور تهمت جمعه تجمع در شمال چارلستون کارولینای جنوبی ماتیوز اشتباه زندگی می کنند شات از اسکات برای گراهام دموکراتیک چلنجر Jaime Harrison او در مصاحبه در هوا.

“جیمی من دیدن شما ایستاده در کنار پسر شما در حال رفتن به ضرب و شتم سمت راست وجود دارد ، شاید. شاید” ماتیوز گفت: با اشاره به تجمع شات از اسکات به عنوان شبکه panned به هریسون در یک جداگانه استودیو.

ماتیوز پنل و سپس اقدام به اصلاح میزبان با یک نفر گفت: “این تیم اسکات.”

“چه کسی؟” متیوز در پاسخ قبل از دیگری روزنامه نگار گفت: “این تیم اسکات.”

“من متاسفم” میزبان گفت: در سردرگمی است. آن را به دیگر سناتور ” تیم اسکات. من چه گفت ؟ اشتباه بزرگ است. هویت اشتباه آقا ببخشید.”

ماتیوز سپس پرسید هریسون که خندید کردن خطا چگونه او قصد دارد به ضرب و شتم وقت گراهام.

“همه می دانند لیندزی اما همه نمی مانند لیندزی گراهام و این که چگونه من رفتن به ضرب و شتم او کریس” هریسون گفت که حریف خود را فاقد یک “قطب نمای اخلاقی” و تمرکز بر “واشنگتن دی سی ،

ماتیوز شده است در کانون توجه رسانه ها در هفته های اخیر در درجه اول برای مخالفت خود را به ایالت ورمونت برنی ساندرز به عنوان نامزد دموکرات برای ریاست جمهوری. روز دوشنبه او عذرخواهی به سندرز برای مقایسه سوسیالیستی را به پیروزی قاطع در نوادا قفقاز به سال 1940 تهاجم نازی ها در فرانسه.

میزبان نیز مواجه خواستار استعفای خود را در اوایل این هفته و پس از او کبابی بهداشت ، الیزابت وارن که چرا او معتقد است یک زن که متهم به همکار 2020 دموکرات مایکل بلومبرگ از تبعیض به جای سابق شهر نیویورک شهردار که رد اتهام خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>