کریس ماتیوز غایب از MSNBC را کارولینای جنوبی اولیه پوشش پس از آزار و اذیت جنسی اتهام

MSNBC میزبان کریس ماتیوز از دست رفته بود از شبکه را پوشش کارولینای جنوبی حزب دموکرات اولیه یک روز پس از یک زن متهم او را از آزار و اذیت جنسی.

ماتیوز که به طور معمول در هوا به انجام تجزیه و تحلیل سیاسی در انتخابات, مسابقات, شد, قابل توجه غایب از صف شنبه شب برای کارولینای جنوبی اولیه که برجسته دیگر MSNBC وسایل مانند Rachel Maddow, برایان ویلیامز و Nicolle والاس.

روز جمعه GQ مقاله نویس سابق شبکه مهمان لورا Bassett متهم او را “نامناسب معاشقه” با او چهار سال پیش زمانی که او یک مهمان خود را نشان می دهد.

“در سال 2016 حق قبل از من تا به حال به خود را نشان می دهد و صحبت در مورد روابط جنسی-حمله به اتهامات علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ماتیوز بیش از نگاه من در آرایش صندلی در کنار او و گفت:” چرا من در عشق با شما و در عین حال,'” باست نوشت: در یک نظر تکه. “زمانی که من عصبی خندید و گفت: هیچ چیز او را دنبال کرد تا به هنرمند آرایش. ‘نگه داشتن قرار دادن آرایش در من سقوط در عشق با او.'”

“بار دیگر او ایستاده بود بین من و آینه و قدردانی قرمز لباس من پوشیده بود برای این بخش. ‘شما بیرون رفتن امشب ؟” او پرسید. من گفت: من نمی دانم و او گفت: — دوباره به هنرمند آرایش — ‘مطمئن شوید که شما پاک کردن صورت خود را پس از نشان می دهد. ما اصلا او را تشکیل می دهند بنابراین برخی از مرد در یک بار می تواند در نگاه او بود’,” او گفت: از این فعالیت هاست.

Bassett که اشاره کرد که او مطمئن نبود رفتار خود سوار شده و به سطح غیر قانونی و سوء رفتار جنسی گفت: او احساس مجبور به گفتن داستان او پس از تماشای متیوز به عقب و جلو با ایالت ماساچوست الیزابت وارن بیش از سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار ادعا گذشته رفتار با کارکنان زن.

ماتیوز متهم شده است و یا گرفتار ساخت نامناسب نظرات به زنان در گذشته است.

در طول سال شده اند وجود دارد گزارش های در مورد چگونه او را رای زن مهمان در یک مقیاس عددی بر اساس ظاهر است برای مواخذه نظر کارگردانی به یک تابع که منجر به جدایی های مربوط به پرداخت و دوربین مخفی شوخی در مورد “بیل کازبی قرص” است که یک مرجع به یک تاریخ-تجاوز به عنف و مواد مخدر است. او همچنین با اشاره به معاون سابق ریاست جمهوری نامزد سارا پیلین و اقدام سابق دادستان کل سالی یاتس به عنوان “جذاب است.”

ماتیوز برداشت عناوین خبری در هفته های اخیر خود را برای انتقاد از ایالت ورمونت برنی ساندرز بود که پیشتاز برای دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه به عنوان روز مسابقه. روز دوشنبه او عذرخواهی به سندرز برای مقایسه سوسیالیستی را به پیروزی قاطع در نوادا قفقاز به سال 1940 تهاجم نازی ها در فرانسه. روز جمعه میزبان MSNBC مخلوط بهداشت ، لیندزی گراهام دموکراتیک حریف Jaime هریسون و کارولینای جنوبی حزب جمهوری خواه همکار سناتور. Tim Scott هر دو از آنها سیاه و سفید هستند.

در حالی که همه خواستار متیوز به استعفا شده اند بلندتر.

MSNBC بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد ماتیوز عدم حضور در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im