چینی ضد شورش پلیس در برخورد با شهروندان و پس از سفر از محدودیت ها کاسته در coronavirus کانون

خشونت آمیز و درگیری های خشونت بار در امتداد مرز هوبئی چین بین دو استانی گروه پلیس و مردم این منطقه بیشتر تحت تاثیر coronavirus.

رویارویی اتفاق افتاده روز شنبه در رودخانه یانگ تسه پل که جدا شهروندان از هوانگمی شهرستان در هوبئی استان و شهرستان از جیوجینگ در جیانگشی پس از یک افسر پلیس در تلاش برای مسدود افراد از هوبئی از سوار شدن یک اتوبوس در نظر گرفتن آنها به جیوجینگ ایستگاه راه آهن.

اتهام تصویری از زد و خورد نشان می دهد لغو وسایل نقلیه پلیس و یک گروه بزرگی از افراد چادری با ماسک صورت مواجه خاموش در برابر پلیس که اقدام به استفاده از سپر ضد شورش به عقب راندن جمعیت.

Jiujiang دولت اعلام کرد که آن را به حال بازگشایی این پل در روز چهارشنبه و که بیش از 1000 نفر در حال عبور از هوبئی stoking تنش در کشور همسایه استان است. پس از شورش دولت از هر دو استان گفت: آنها کار اجازه حرکت بین دو کشور و مردم از سلامت خوب است.

“در چند روز گذشته تمام جنبه های زندگی را به نام دولت به قبول کارگران از هوبئی” خواندن یک بیانیه منتشر شده در حزب کمونیست چین متعلق به خروجی روزانه مردم. “اما این غیر قابل انکار است که برخی از اماکن عمدا یا نه تعیین کرده اند تا موانع برای هوبئی کارگران مهاجر برای بازگشت به پست های خود را و نگه داشتن تعصبات در برابر آنها است.”

رویارویی رخ داده است پس از مقامات چینی در پکن لغو محدودیت های مسافرتی در سراسر کشور در روز چهارشنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>