رئیس جمهور چین به منظور نشانه به تصویب گسترده هنگ کنگ قانون تامین

رئیس جمهور چین امضا منظور تصویب گسترده امنیتی مصوبات چین مقننه را تحت تاثیر قرار هنگ کنگ.

صبح روز سه شنبه به وقت محلی, ملی, تحت سلطه حزب کمونیست چین به تصویب رسید قانون امنیت پس از یک سال و طرفدار آزادی تظاهرات در هنگ کنگ است. قانون است و انتظار می رود به اثر را به بعد سه شنبه شب.

قانون تصویب شده و فقط یک روز قبل از سالگرد بریتانیا تحویل از هنگ کنگ به چین جرم اعمال براندازی, تجزیه طلبی و تبانی با نیروهای خارجی. این گزارش شامل شش ماده 66 بند و تصویب شد و به اتفاق آرا با 162 رای. قانون را شامل نمی شود و مجازات اعدام با توجه به بلومبرگ ،

نقشه برای قانون نازل شده در روز شنبه و اجازه می دهد آن را حزب کمونیست چین به نادیده گرفتن هنگ کنگ حقوقی مستقل سیستم و ایجاد یک امنیت ملی ،

در واکنش انگلستان به وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت این کشور “عمیقا نگران گزارش های تایید نشده که پکن گذشت امنیت ملی قانون” و ارائه اضافی اظهارات “هنگامی که ما را دیده اند کامل شد.”

هنگ کنگ اجرایی کری لام گفت: سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر در ژنو در روز سه شنبه که قانون نمی توان به صورت گذشته نگر بود که یک نگرانی عمده در میان دموکراسی و آزادی فعالان در این شهرستان به طور خاص در میان کسانی که در مواجهه با اتهامات عنوان شده علیه. با توجه به لام هنگ کنگ مقامات خواهد ورزش صلاحیت این دادگاه ها بیش از آن نقض قانون جز “نادر مشخص شده موقعیت” به معنی کسانی که محاکمه برگزار خواهد شد در چین است.

تجارت ایالات متحده, وزیر ویلبر راس در انتظار است که قانون خواهد بود به تصویب رسید گفت: در آن بیشتر تأکید چرا ایالات متحده دیگر به رسمیت می شناسد هنگ کنگ ویژه وضعیت مستقل.

“با حزب کمونیست چین را به اعمال اقدامات امنیتی جدید در هنگ کنگ خطر که حساس فن آوری در ایالات متحده خواهد بود منحرف به مردم آزادی ارتش یا وزارت امنیت افزایش یافته است در حالی که تضعیف این سرزمین خودمختاری” راس روز دوشنبه گفت:. “کسانی که خطرات ایالات متحده حاضر به قبول و منجر به ابطال هنگ کنگ وضعیت خاص است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im