چینی پزشکان ممکن است با تزریق به تازگی توسعه یافته COVID19 واکسن تا پایان سال: سلامت رسمی

COVID-19, Coroanvirus, Coronavirus pandemic, COVID-19 lockdown, social distancing, WHO, COVID-19 outbreak, Coronavirus pandemic, Coronavirus in India, Coronavirus testing, Coronavirus outbreak, face shield, Bengaluru, defence, face shields, SSS Defence, SSS Springs, KAVAS face shield, COVID19 protection, Coronavirus lockdown, KAVAS, pathogen, Raaj Nair, OHP transparent sheet, KAVAS face shields, Arms and Ammo Factory, lockdown, Karnataka Police, doctors, health workers, government offices, Apollo hospitals, Columbia Asia, Ramaiah Hospitals, Bangalore, Association of Surgeons of India, Delhi, Fortis Hospital, New Delhi11 جدید تایید COVID-19 موارد گزارش شده در کشور با هیچ مرگ و میر ناشی از ویروس است. (حسن نیت ارائه میدهد: عکس از آسوشیتدپرس)

چین قصد دارد برای تزریق چینی پزشکان با کروناویروس واکسن تا پایان سال به محافظت از آنها را برای مقابله با هر گونه وضعیت اضطراری در حالی که 11 جدید تایید COVID-19 موارد گزارش شده در کشور با هیچ مرگ و میر ناشی از این ویروس, سلامت, مقامات گفت.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در روز سه شنبه گفت که 11 جدید تایید COVID-19 موارد گزارش شده در دوشنبه که چهار وارد شد. این هفت نفر دیگر موارد جدید بودند در داخل کشور و انتقال این NHC گفت: در یک گزارش روزانه اشاره کرد که شش مورد گزارش شده در استان هیلونگجیانگ در مرز روسیه و یک در استان گوانگدونگ است.

اخبار مرتبط

به طور کلی موارد تایید شده در چین رسیده اند 82,758 در روز دوشنبه. هیچ مرگ گزارش شده در روز دوشنبه. در مجموع 4,632 که مردم از این بیماری آن را گفت. همچنین 37 جدید بدون علامت موارد از جمله دو نفر از خارج از کشور گزارش شده در سرزمین اصلی با 992 موارد از جمله 180 از خارج از کشور بودند و هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی.

اما مقامات چینی بهداشتی دستگیری موج دوم coronavirus حمله به خصوص از صدها نفر از اتباع چینی از بازگشت از خارج از کشور. یک متخصص بهداشت ژانگ Wenhong اخیرا گفته است که چین می تواند ضربه های موج دوم coronavirus موارد در نوامبر این سال به عنوان زمستان می گرداند اما در آن زمان این کشور خواهد بود و آماده برای مقابله با COVID-19.

گائو فو, مدیر چینی مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت: در وضعیت اضطراری برخی از پزشکان چینی خواهد بود تزریق با کروناویروس واکسن. مطابق با این بیماری همه گیر توسعه در موارد اضطراری برخی از کارکنان پزشکی خواهد بود تزریق با تازه توسعه یافته coronavirus واکسن گائو گفت و اشاره کرد که هر گونه دارو و واکسن های خاص خود را دارند تحقیق و توسعه چرخه.

“من معتقدم که ما می تواند آمد تا با واکسن با تلاش های مشترک از همه,” او گفت: به نقل توسط دولت اجرا جهانی بار. چین را تایید کرده است سه COVID-19 واکسن نامزدها برای آزمایش های بالینی. یک آدنو بردار واکسن تهیه شده توسط موسسه طب نظامی تحت آکادمی علوم نظامی شد و برای اولین بار تایید شود برای ورود به یک کارآزمایی بالینی است.

فاز اول کارآزمایی بالینی تکمیل شد در پایان ماه مارس و فاز دوم آغاز شده در مارس 12.
این اولین COVID-19 واکسن در جهان است که وارد فاز دوم کارآزمایی بالینی با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) که ایسنا گزارش گفت:. چندین کشور از جمله چین در حال بالا بردن سرعت coronavirus واکسن توسعه به کاهش طول زمان به چند ماه به جای چندین سال.

در مورد جدول زمانی برای واکسن تحقیق و توسعه, مدیر چینی CDC گفت: “اگر شما به دنبال روش طبیعی واکسن ممکن است آمده تا پایان سال جاری یا اوایل سال آینده” اشاره کرد که اگر اوضاع همچنان بدتر پزشکان ممکن است با تزریق این واکسن تا پایان این سال است.
او همچنین تاکید کرد که این نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد در میان مردم عادی این گزارش گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de