چینی شرکت های هواپیمایی ارائه پروازهای ارزان تر از یک فنجان قهوه به عنوان coronavirus مدتها کشور

Some هواپیمایی در چین در حال ارائه ارزان پرواز در صورت از محدودیت های مسافرتی به کوروناویروس.

یک راه پرواز از شانگهای به چونگ کینگ در بهار شرکت های هواپیمایی است که برای تنها $4.10 اگر مسافر است که یک عضو آن باشگاه پرواز مکرر با توجه به South China Morning Post. همان هواپیمایی نیز ارائه می دهد یک 994 مایل پرواز از شانگهای به هاربین برای $9.80 دلار.

یکی دیگر از چینی هواپیمایی شنژن ایرلاینز دارای 14 دلار بلیط برای یک 621 مایل پرواز ها از شنژن به چونگ کینگ, در مورد 5 درصد از نرمال هزینه که برای پرواز.

تخفیف آمده است که به حدود 10 ، 000 پروازهای لغو شده در چین در هر روز به عنوان کشور تلاش برای مدیریت آن شیوع کروناویروس.

“با توجه به کاهش میانگین هزینه های عملیاتی در سرزمین اصلی چین حامل به طور بالقوه می تواند ارائه تخفیف عمیق تر در حالی که ساخت باریک سود یا فقط شکستن حتی” گفت: Luya شما یک حمل و نقل هوایی تحلیلگر بانک از ارتباطات بین المللی است.

“به عنوان شیوع اعداد تثبیت یا حتی کاهش, حامل, خواهد احتمال زیاد تنظیم فارس خود را به عنوان به خوبی از پس این قیمت های پایین کرایه و نه آخرین خواهد شد اگر وضعیت به سرعت برای بهتر” Luya اضافه شده است.

چین دیدم 75 درصد کاهش روزانه تردد مسافر بین Jan. 25 Feb. 14 که همزمان با مشغول قمری چینی تعطیلات سال جدید.

در سطح جهان وجود داشته است بیش از 82,500 موارد بیماری و 2,810 مرگ و میر بسیاری از آن موجود بوده اند به سرزمین اصلی چین است. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که ویروس است که به هر قاره ها به جز قطب جنوب جهانی بهداشت عمومی اورژانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>