چینی عوامل کمک به گسترش coronavirus وحشت در ما از طریق رسانه های اجتماعی و متون

ایالات متحده هوش بنا به گزارش مقامات چینی بر این باورند عوامل با استفاده از رسانه های اجتماعی و پیام های متنی در ماه مارس برای کمک به فن شعله های آتش در اطراف coronavirus وحشت نیویورک تایمز گزارش داد.

به نیویورک تایمز اشاره کرد شش مقامات اطلاعاتی ایالات متحده از سازمان های مختلف در روز چهارشنبه که مدعی نمایندگی از دولت چین با استفاده از رسانه های اجتماعی پیام ها و متون به شهروندان آمریکایی به عنوان وسیله ای برای گسترش دروغ از جمله این که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال برنامه ریزی برای استقرار نیروهای نظامی برای جلوگیری از شورش و غارتگران و همچنین اعمال سختگیرانه حکومت.

“آنها اعلام خواهد شد این را به عنوان به زودی به عنوان آنها سربازان در محل برای کمک به جلوگیری از غارتگران و تظاهر” یکی از پیام های خوانده شده که به استناد یک منبع در وزارت امنیت داخلی. او گفت: “او تماس شب گذشته و گفته شد را بسته و آماده برای تماس امروز با اعزام سفارشات.”

چین را رد دخالت در گسترش اطلاعات گفت: “این مربوط به اظهارات مزخرف کامل است و نه ارزش رد.”

“ما مصرانه از ایالات متحده برای جلوگیری از دستکاری سیاسی, بدست آوردن خانه خود را در نظم و تمرکز بیشتر در مبارزه با این بیماری همه گیر و تقویت اقتصاد” چینی سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته است.

دو نفر از مقامات ایالات متحده که در گفتگو با نیویورک تایمز گفت: آنها باور نمی کنم چین ایجاد پیام بلکه “تقویت” کسانی که در حال حاضر در گردش خون. این پیام پس از آن برداشت به اندازه کافی توجه از شهروندان unsuspecting و گسترش خود به خود به خصوص در Facebook.

مقامات که شامل هر دو بندگان مدنی و سیاسی منصوب ادعا چینی فعالان استفاده از تکنیک های جعلی ایجاد حساب های رسانه های اجتماعی هدفمند در شهروندان ایالات متحده که در باور و سپس گسترش دروغ. این مقامات ایالات متحده افزود که رمزگذاری سیستم عامل مانند WhatsApp و یا سیگنال به کار اشتغال داشتند در مبارزات ساخت آن را بسیار سخت تر برای پیگیری از دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی.

پس از شایعات شروع به چرخش در رسانه های اجتماعی در ماه مارس است که دولت فدرال بود که با توجه به ملی قرنطینه کاخ سفید شورای امنیت ملی با صدور بیانیه ای اعلام گسترده رسانه های اجتماعی پست های “جعلی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de