چین چین صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس های ما برای بهبود روابط

رئیس جمهور چین گفت: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک تماس تلفنی در روز جمعه که او امیدوار است که ایالات متحده را به اقدام اساسی برای بهبود روابط دوجانبه چین وزارت امور خارجه گفت:. یازدهم نیز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که همکاری بین کشورهای خود را تنها انتخاب درست و چین مایل به حمایت ایالات متحده در برخورد با کروناویروس با توجه به یک حساب کاربری از این گفتگو منتشر شده توسط چینی وزارت.

تماس آمد در میان یک جنگ در حال اجرا از کلمات بین پکن و واشنگتن بیش از مسائل مختلف از جمله coronavirus بیماری همه گیر است که به تازگی در چین در اواخر سال گذشته و گسترش در سطح جهان است. تهمت و دیگر بالا ما مقامات را متهم به چین از عدم شفافیت در این ویروس که به کشته شدن بیش از 24,000 در سطح جهان عصبی چین است.

یازدهم تصریح کرد: برای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول تماس که چین باز شده بود و شفاف در مورد این بیماری همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 80 ، 000 نفر در چین است. یازدهم ارائه پشتیبانی به ایالات متحده که در حال حاضر بیشتر coronavirus عفونت از چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر که او در مورد شیوع کروناویروس “در جزئیات بزرگ” با Xi. او با خودداری از مجادله و کلمات مانند اشاره tothe virus به عنوان یک “چینی ویروس” است که او انجام شده است. “چین بوده و از طریق مقدار و توسعه یک درک قوی از ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال همکاری نزدیک با هم. احترام بسیار!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de