تجاری چین کاهش یافت و کمتر از حد انتظار حتی به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان

چین تجارت انجام شده بهتر از حد انتظار در ماه مارس با صادرات و واردات کاهش کمتر از حد انتظار حتی به عنوان coronavirus باعث کسب و کار خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان است.

صادرات کاهش یافته و 6.6 درصد در دلار در ماه مارس سال جاری در حالی که واردات کاهش 0.9 درصد گمرک گفت:.

اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که صادرات را کاهش 13.9 درصد در حالی که واردات خواهد بود کوچک با 9.8 درصد است. تراز تجاری محدود به $19.9 میلیارد دلار در ماه است.

داده ها نشان می دهد که جهانی زنجیره تامین ممکن است تطبیق بهتر از فکر و اقتصادی تدریجی چین راه اندازی مجدد ادامه دارد. در همان زمان اثر کامل از سقوط در تقاضا در اقتصادهای توسعه یافته مانند آمریکا و اروپا ممکن است در عین حال آشکار در چین تجارت داده است.

صادرات را بهتر از مردم فکر می کردند که اکثر صادرکنندگان تنها دیدم سفارشات لغو شده پس از اواسط ماه گفت: ژو ژو یک اقتصاددان در Mizuho اوراق بهادار آسیا با مسئولیت محدود. در هنگ کنگ است. “انتظار می رود شیرجه رفتن در صادرات شد و نه به طور کامل منعکس شده در اطلاعات و سه ماهه دوم می تواند بسیار بدتر است.”

انجمن جنوب شرق آسیا (ASEAN) شد چین بزرگترین شریک تجاری بلوک بیش از اتحادیه اروپا تا حدودی با توجه به اثر Brexit اما همچنین افزایش منطقه ای نیمه هادی تجارت گمرک سخنگوی Li Kuiwen گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در پکن.

کاهش تقاضا

در حال حاضر حتی به عنوان ویروس داخلی وضعیت رو به بهبود است بیشتر و بیشتر از چین در بازارهای خارج از کشور در حال قفل کردن. که خواهد شد نه تنها تقاضا برای چین کالا, اما همچنین می تواند آسیب های عرضه مواد اولیه و میانی قطعات.

سفارشات صادرات متوقف شده است توسط آمریکا و اروپا واردکنندگان پس از اوایل ماه مارس به عنوان تعدادی از شهرستان مستندات افزایش یافته است. این تاثیر می گذارد Aprils صادرات با توجه به جنس زنبق و سوسن اضطراب سخت و ناگهانی یک اقتصاددان در ING NV در هنگ کنگ است. مگر اینکه جهان استراحت اقدامات اجتماعی فاصله پس از آرامش بخش مستندات در دسترس نباشد جریان تجارت مختل خواهد شد و صادرکنندگان را ملال انگیز و تقاضا از کل جهان است.

سازمان تجارت جهانی گفت: در هفته گذشته که در این سال می تواند بدترین سقوط در تجارت بین المللی پس از رکود بزرگ. خود سناریوی خوش بینانه شاهد 13 درصد کاهش در حجم بین المللی تجارت کالا در سال 2020 بدتر از 12 درصد سقوط در طول بحران مالی در سال 2009.

خود سناریوی بدبینانه می بیند حجم جهانی تجارت کالا انداختن به میزان 32 درصد در این سال است.

سیاست گذاران در سراسر جهان را با عجله به معرفی محرک برای کمک به اقتصاد خود را بیش از خاموش شدن ناگهانی و اجتماعی فاصله دارد اما کمی سخت و شواهد از یک قله در عفونت نشده است. چین و شورای دولتی دستور داده است تا بیشتر اقدامات برای ایجاد ثبات در تجارت از جمله ساختمان بیشتر مرزی e-commerce مناطق و حرکت اصلی نمایشگاه آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im