خرده فروشی چین, پس انداز, سرمایه گذاری, بازار شاهد بدترین سال از سال 2008: GlobalData, گزارش

خرده فروشی چین پس انداز و سرمایه گذاری در بازار مجموعه ای است برای بدترین سال پس از سقوط مالی سال 2008 با توجه به داخلی اختلال و تاثیر بر شرکای تجاری با توجه به جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به GlobalData, داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت.

ارشد بانکداری و پرداخت تحلیلگر راوی شارما در GlobalData, در رسانه ها بیانیه ای گفت که رشد در سپرده خواهد شد متوسط در سال 2020 با کمی حمایت دولت. خانواده ها را به شیب به پس انداز. اوراق قرضه رشد خواهد افزایش سرمایه گذاران به دنبال بازگشت ثبات از محصولات با درآمد ثابت. سهام این کاهش خواهد یافت در سال 2020 به 20 درصد است. این است که با توجه به چینی بازارهای سهام غلت یک بار Covid-19 تبدیل به یک بیماری همه گیر در ماه مارس است.

با توجه به شيوع وجوه سهام در چین وجوه متقابل و انتظار می رود تا حد زیادی آینه کاهش در سهام پیش بینی. چین اولین کشور برای ورود و خروج کامل مستند آن سال 2020 رشد است در معرض خطر بالا از موج دوم شیوع است که وزن آن به شدت در انتظار تمام سال رشد شارما در بیانیه ای گفت:.

این اختلال به تقاضای جهانی را به شدت وزن در ثروت بازار در چین حتی به عنوان آن می شود به کار می کنند. ثروت مدیران باید آگاه باشند که بسیاری از آنها مرفه و HNW مشتریان خواهد شد دست خود را کامل برخورد با تاثیر منفی از بحران در کسب و کار خود را در علاوه بر این به هر گونه ضرر و زیان به سرمایه گذاری خود را نمونه کارها Sharma اضافه شده در این بیانیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im