چین در مارس رسمی کارخانه فعالیت به طور غیر منتظره ای گسترش می یابد پس از تند انقباض

کارخانه و خدمات فعالیت در چین به طور غیر منتظره ای گسترش یافته در ماه مارس پس از عقد قرارداد به شدت به یک رکورد کم اما سریع گسترش جهانی coronavirus است که انتظار می رود برای حفظ کسب و کار و اقتصاد به طور کلی تحت فشار سنگین به تقاضای خارجی اسلامپ.

شاخص مدیران خرید (PMI) افزایش یافت و به 52 در ماه مارس از سقوط به پایین ترین رکورد از 35.7 در ماه فوریه در چین اداره ملی آمار گفت: در روز سه شنبه و در بالای خنثی 50 نقطه علامت که جدا از رشد انقباض به صورت ماهانه.

تحلیلگران در نظرسنجی رویترز بود و انتظار می رود مارس تیتر خواندن به در آمده 45.0.

تحلیلگران پیش بینی چین به رنج می برند تند انقباض اقتصادی در سه ماهه اول با توجه به گسترده اختلال در کسب و کار و فعالیت های مصرف کننده ناشی از این ویروس به عنوان مقامات در محل قرار داده و دشوار عمومی اقدامات لازم برای مهار این بیماری همه گیر.

شاخص مدیران خرید بخش خدمات تا

سازمان ملل’ خدمات فعالیت نیز ثبت شده گسترش در مارس اما کسب و کار است که انتظار می رود به گرفتن برخی از زمان برای بازگشت به حالت عادی به عنوان اقتصاد در تلاش برای بازیابی از coronavirus شوک.

رسمی غیر تولیدی شاخص مدیران خرید (PMI) افزایش یافت و به 52.3 پس از غوطه وری به 29.6 در ماه فوریه اداره ملی آمار گفت: در روز سه شنبه. 50 نقطه علامت جدا رشد از انقباض به صورت ماهانه.

Coronavirus شیوع و اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از آن را دیدم بسیاری از نقاط کشور قفل شده, شدت اخلال در تولید و خدمات بخش. مغازه ها و رستوران ها و حمل و نقل مربوط به کسب و کار شاهد یک رکود در فروش به علت قرنطینه اقدامات و محدودیت های مسافرتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>