چین از دست دادن هند را به دست آورید ؟ هند صادر می توانید این بخش را به عنوان چین قرقره تحت Coronavirus

exports, imports,هند کالا و خدمات صادرات آوریل تا ژانویه FY20 رشد 1.94 درصد است.

حتی به عنوان Coronavirus بیماری همه گیر است و ضربه زدن به اقتصاد چین است برای بزرگ اقتصاد مانند هند به اهرم وضعیت فعلی به فشار صادرات آن در سطح جهانی در بازار است که در حال خالی توسط چین با توجه به صنعت بدن Assocham. “تعداد زیادی از مهندسی صادرات از هند می توانید با پر کردن بازار خالی توسط چین” گفت: Assocham دبیر دیپاک Sood, PTI گزارش شده است. در حالی که هند معامله گران با داشتن عرضه چالش ها به آنها بستگی کشور همسایه برای مواد خام به صادرات, الکترونیک, داروسازی تخصص مواد شیمیایی و خودرو بخش وجود دارد که بخش های مختلف افزایش داشتن فرصت برای صادرکنندگان هندی با توجه به انجمن.

“محصولات مانند چرم و کالاهای چرمی” و “کشاورزی و فرش” گفت: Sood مناطق هند به ضربه بزنید. او اضافه کرد که در حالی که هند نیاز به “مقیاس چند ما بخش” را به طور موثر با چین حتی به عنوان صادر کننده از چین “قادر به عادی سازی زنجیره عرضه جهانی خود را.” برای پر کردن این بازار خالی توسط چین و هند و نیاز به “رویکرد موضوع را با یک استراتژی روشن” Sood گفت.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: SBI هل یکنواختی در اعطای وام به سنگهای قیمتی و جواهرات بخش

تاثیر Coronavirus در اقتصاد چین مشخص شده است در تیز رکود در بخش تولیدی آن در ماه فوریه که آمار کمترین میزان در حدود دو دهه بر اساس آخرین شاخص مدیران خرید (PMI) داده است. شاخص رفت به 35.7 درصد از 50 در ژانویه — 14.3 درصد کاهش با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط چین اداره ملی آمار. از دیدگاه سازمانی در مقیاس های PMIs از بزرگ و متوسط و شرکت های کوچک بودند 36.3 درصد, 35.5 درصد و 34.1 درصد, بود, پایین 14.1, 14.6 و 14.5 درصد از ماه قبل از آن گفت. ویروس کشنده است و تلفات در چین شاخص اشتغال است که کاهش 15.7 درصد به 31.8 درصد از ماه قبل “نشان می دهد که سطح اشتغال از شرکت های تولید کاهش یافته است” داده گفت:.

از سوی دیگر هند کالا و خدمات صادرات در ترکیب آوریل تا ژانویه FY20 بود در برآورد مقدار $446.46 میلیارد — 1.94 درصد رشد به مدت مشابه در سال قبل با توجه به بیانیه ای که توسط وزارت بازرگانی در ماه گذشته. واردات به طور کلی تخمین زده می شود کاهش یافته است 4.69 درصد به $510.62 میلیارد دلار در طول دوره گفت: vis-a-vis از سال قبل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im