چین وارد coronavirus موارد پرش به دانش آموزان شرح گله خانه

چین گزارش داد یک رکورد در افزایش وارداتی coronavirus موارد در روز جمعه به عنوان مهاجران به خانه بازگشت از ایالات متحده و اروپا موجب ترس از موج دوم عفونت فقط به عنوان کشور از بهبود اولیه شیوع.

همه 41 از قانون جدید موارد تایید شده در چین بودند وارداتی از خارج از کشور ملی کمیسیون بهداشت گفت: آوردن تعداد چنین مواردی به 269. وجود دارد هیچ محلی منتقل, موارد, برای سومین روز متوالی.

پکن و شانگهای شد, ورودی اصلی امتیاز برای عودت بسیاری از آنها دانش آموزان مشغول به تحصیل در خارج از کشور با توجه به گزارش های رسمی. آنها آمده اند پس از بسیاری از دانشگاه ها در ایالات متحده و اروپا تعطیل به ساقه به سرعت در حال افزایش نرخ ابتلا به عفونت وجود دارد. همچنین بازگشت در یک پرواز به ایمنی شد چین بر اساس شرح به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی شده است.

در حالی که هیچ گزارش انتقال ویروس از افراد پس از رسیدن از خارج از کشور به جوامع محلی مقامات در سراسر چین در حال سفت بهداشت عمومی اقدامات به عنوان وارداتی موارد رز برای سومین روز در سراسر کشور. هجوم عفونت از خارج از کشور باقی مانده است نسبتا کم اما آنها در حال حاضر یک تهدید بالقوه برای مقامات چینی مشتاق به راه اندازی مجدد کارخانه ها و مصرف کنندگان به صرف دوباره.

تحلیلگران کاهش پیش بینی برای اولین چین-تولید ناخالص داخلی به سطح دیده نمی شود پس از انقلاب فرهنگی به پایان رسید و در سال 1976 با تمام بخش های اقتصاد چکش توسط coronavirus شیوع این سال است.

پکن و شانگهای را راه اندازی دقیق و تست پروتکل های صفحه نمایش برای همه ورود بین المللی از طریق هوا. آلوده مردم را نیز وارد چین از طریق حمل و نقل عمده hub شنژن از جمله ساخت راه خود را به سرزمین اصلی از هنگ کنگ ،

جنوب استان گوانگدونگ فوجیان و شرق استان شاندونگ و ژجیانگ و همچنین ابزاری و سیچوان باید تمام موارد گزارش شده.

گوانگدونگ را کمیسیون بهداشت گفت: مسافران که وارد استان گوانگدونگ از خارج از کشور خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه در هنگام ورود یا در خوابگاه های شخصی و یا در یک متمرکز مرکز قرنطینه در هزینه مسافر.

بازیابی

تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین بود در 81,008 در پایان توصیه سازمان بهداشت گفت. مرگ و میر بود 3,255 تا هفت, نرخ بسیار کندتر از در اوج بحران است. عدم محلی منتقل, موارد, برای سومین روز در حال اجرا تأکید بهبود است که باعث شده است تا مقامات به استراحت محدودیت حتی در ویروس کانون ووهان که مسئول تمام هفت جدید مرگ و میر.

مقامات شهرستان گفت: هفته گذشته که ساکنان می تواند راه رفتن در اطراف خود ترکیبات شل شدن محدودیت های که تا به حال نگه داشته و آنها را به شخصی خود را در مناطق زندگی می کنند. روز شنبه, رسمی, Xinhua news agency گفت: رسانه های تجاری در جوامع مسکونی و روستاها بدون موجود موارد ویروس می تواند رزومه, کسب و کار, با استناد به شهرداری اداره بازرگانی.

شرقی شهر Hangzhou که در آن غول اینترنت Alibaba مقر آن گفت: این اجازه خواهد داد که سینما در کتابخانه ها و موزه ها برای باز کردن و متوقف خواهد شد اندازه گیری افراد درجه حرارت در هتل ها و ایستگاه های مترو و ساختمان های اداری.

اولین فاز از یک کارآزمایی بالینی یک واکسن است که لگد کردن دولت مورد حمایت علم و فن آوری روزانه گزارش روز شنبه. اولین دسته از 36 داوطلب متشکل از ووهان ساکنان سن بین 18 تا 60 را متحمل خواهد شد 14-روز قرنطینه در یک متمرکز محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de