چین coronavirus مرگ و میر رسیدن به 2,870 تایید موارد افزایش به 79,824

چین coronavirus تلفات صعود به 2,870 با 35 جدید, مرگ و میر, در حالی که موارد تایید شده افزایش یافته و به 79,824 حتی به عنوان عفونت های خارج از بدترین ضربه هوبئی استان کاهش یافته است با تنها سه مورد مثبت گزارش شده در یک روز, ادامه روند رکود در بقیه کشور, مقامات بهداشت گفت:.

ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: آن دریافت گزارش از 573 جدید تایید موارد جديد عفونت کروناویروس و 35 مرگ و میر در روز شنبه از سرزمین اصلی چین.

در میان مرگ و میر 34 در هوبئی و یک در استان هنان.

COVID-19 که در یک زمان شروع به سرعت در حال گسترش در سراسر چین حاکی از کاهش روند با سه جدید تایید موارد گزارش شده در خارج هوبئی در روز شنبه.

از 573 مورد تأیید 570 گزارش شده از هوبئی و پایتخت آن ووهان که باقی مانده یک نبرد زمینی برای این ویروس تا کنون از آن نشات گرفته از وجود دارد در ماه دسامبر سال گذشته است.

در ضمن 132 جدید موارد مشکوک شدند, گزارش, آن, گفت:, و اضافه کرد که تعداد موارد شدید کاهش به 7,365.

در میان 79,824 تایید موارد 2,870 مردم فوت کرده اند 35,329 بیماران هنوز در حال درمان می شود در حالی که 41,625 مرخص شده پس از بهبودی.

برخی از بهبود بیماران نشان عود ویروس.

همچنین بخوانید: تجمع ممنوع, سفر محدود به کشورهای مراحل را برای محدود کردن گسترش عفونت کروناویروس

این کمیسیون افزود که 851 نفر از مردم هنوز هم مشکوک به آلوده شدن با این ویروس. این کمیسیون گفت: 51,856 تماس نزدیک شد و هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی.

تا پایان روز شنبه, 95 تایید موارد از جمله مرگ دو نفر گزارش شده بود در هنگ کنگ 10 مورد تأیید در ماکائو و 39 در تایوان از جمله یک مرگ.

در ضمن یک گزارش رسمی در Coronavirus بیماری 2019 (COVID-19) منتشر شد به طور مشترک توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و چین ملی کمیسیون بهداشت شناسایی عفونت به عنوان یک انسان و دام virus به معنی یک بیماری عفونی ناشی از باکتری و ویروس و یا انگل که از حیوانات به انسان است.

این گزارش که بر اساس تجزیه و تحلیل داده ها که چینی و مقامات بهداشتی جمع آوری شده از فوریه 16-24 گفت:-انسان به انسان انتقال تا حد زیادی اتفاق می افتد در خانواده است.

این گزارش همچنین نشان داد که مردم با COVID-19 به طور کلی نشان می دهد علائم ظرف پنج تا شش روز به طور متوسط پس از ابتلا به عفونت و بسیاری از افراد آلوده باید علائم خفیف و می تواند بهبود می یابند.

این افراد از جمله افراد با سن بیش از 60 و کسانی که با بیماری های زمینه ای مانند فشار خون بالا در صورت کمترین خطر از شرایط شدید و حتی مرگ در این گزارش گفت:.

COVID-19 است انتقال از طریق قطرات و fomites در طول نزدیک محافظت نشده در تماس با کسانی که مبتلا به این ویروس هستند.

هوابرد انتقال گزارش نشده است و برای COVID-19 و اعتقاد بر این است به عنوان یک منبع اصلی انتقال بر اساس شواهد و مدارک موجود.

این مستند از ویروس-آمار ووهان و 18 شهر دیگر در هوبئی با بیش از 50 میلیون نفر از 23 ژانویه به طور موثر مانع از بیشتر صادرات از افراد آلوده به سایر نقاط کشور, این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>