چین روز یکشنبه گفت که تعدادی از coronavirus موارد در سراسر کشور رسیده بود 68,500 با مرگ و میر افزایش به 1,665.

هوبئی استان, کانون شیوع گزارش شده کمتر عفونت های جدید برای دومین مستقیم بعد با 139 مرگ و میر یک شبه همان روزهای شنبه تلفات. آن را به حال 1,843 موارد جدید حذف از 2,420 یک روز پیش از آن.

در ضمن آلوده 83 ساله آمریکا از بوش کروز نگرانی در بیشتر موارد به بیشتر از 2200 مسافر و خدمه خانه رهبری پس از اینکه به دام افتاده برای نزدیک به دو هفته جستجو برای یک پورت.

سنگاپور به اعلام بودجه محرک

سنگاپور تنظیم شده است برای ارائه یک بودجه عظیم محرک اقتصادی در این هفته برای جبران خسارت به اقتصاد از coronavirus.

دولت شهر که بیش از 60 coronavirus عفونت در حال حاضر برنامه ریزی شده برای حمایت از کسب و کار آمار ایالات متحده-چین که به این بیماری پدید آمده است. شهر-دولت در حال از دست دادن به عنوان بسیاری از 20,000 گردشگران یک روز در میان شیوع و تاثیر اقتصادی است که در حال حاضر سخت تر از در سال 2003 سارس بیماری همه گیر نخست وزیر Lee Hsien Loong گفت ذکر شد جمعه.

میزان موارد جدید کاهش می یابد و در هوبئی

هوبئی استان تا به حال کمتر به عفونت های جدید برای دومین روز متوالی, دولت, داده ها نشان داد که اوایل روز شنبه و در کل به شدت زیر افزایش از تجدید نظر در چه موارد محسوب می شود.

موارد جدید رسیده 1,843 24% کاهش از 2,420 از روز قبل و به خوبی در زیر 4,823 گزارش Feb. 13. این استان تا به حال 139 جدید مرگ برای دو روز در یک ردیف دوم بالاترین مجموع روزانه برای استان است.

ووهان استان اصلی شهر اختصاص سه چهارم تمام مرگ و 70 درصد از عفونت.

هاوایی مقامات تطهیر خطرات

خطر ابتلا به کروناویروس پایین باقی مانده در هاوایی مقامات دولتی گفت: پس از تعطیلات اخیر بازدید کننده از ژاپن به خانه بازگشت و تایید شد به عنوان آلوده, رسانه های محلی گزارش.

مرد’ s علامت بودند نه در نیروی کامل خود را در طول اواخر ژانویه و اوایل فوریه دیدار با توجه به کهن-تلویزیون.

سلام برخی از آنچه که اطمینان به ما علت ما می دانیم هنگامی که شما تب شما بیشتر احتمال دارد به بیشتر های عفونی اپیدمیولوژی دولت سارا پارک گفت: در طول یک جمعه در کنفرانس مطبوعاتی. به عنوان یک احتیاط ما در حال کار با شرکای بالقوه را شناسایی تماس نزدیک.

هاوایی خطوط هوایی شروع به اجازه دادن به کارکنان خود را پوشیدن ماسک این هفته یک سخنگوی اتحادیه خدمه پرواز گفت: با توجه به ایستگاه.

Canadas ویروس در معرض خطر کم باقی مانده است

خطرات در کانادا از coronavirus پایین باقی می ماند رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam گفت: روز شنبه به عنوان دولت گفت: در مجموع موارد باقی مانده در هشت.

کانادایی ها تحت قرنطینه سالم هستند با هیچ coronavirus علائم تام گفت. باید این ادامه evacuees که وارد Feb. 7 و فوریه. 11 باید منتشر شده در تاریخ Feb. 21 Feb. 25 بود. در آن زمان مقامات بهداشت را تایید می کنند افراد در قرنطینه هستند سالم و قادر به ترک Tam اضافه شده است.

هنگ کنگ به تخلیه ساکنان در کروز

Hong Kongs دولت گفت: یک شب که این امر سازماندهی یک پرواز اجاره را به ساکنان قرنطینه روی الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن عفونت های شناسایی شده اند, صفحه اصلی رایگان است. آنها پس از آن خواهد شد قرار داده شده در 14 روز در قرنطینه بوده اند.

هنگامی که مقامات ژاپنی تایید کرده اند ترتیبات دقیق دولت اطلاع رسانی خواهد شد تحت تاثیر قرار هنگ کنگ از ساکنان جزئیات بازگشت تاریخ و ترتیبات مربوط به عنوان به زودی به عنوان ممکن است ،

آمریکا هواپیما برای تخلیه ژاپن

هواپیما اجاره توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده در حال وارد روز جمعه در ژاپن به تخلیه حدود 400 شهروندان از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز — بزرگترین عفونت خوشه چین با تقریبا 300 مورد تأیید.

مسافران نمایش در خواهد آمد قبل از سوار شدن و هر کسی که با علائم دریافت مورد نیاز مراقبت در ژاپن اگر آنها نمی تواند هیئت مدیره پرواز بخش گفت. بیشتر بررسی خواهد شد ساخته شده در مسیر و پس از فرود در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا ،

آمریکایی ها در پرواز هستند موضوع را به 14 روز در قرنطینه در هر دو تراویس یا مشترک پایه سن آنتونیو-Lackland در تگزاس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de