بانک مرکزی چین خواهد شد تا برای حمایت از اقتصاد به کوسن ضربه از شیوع کروناویروس اما فعالیت است و انتظار می رود برای بازیابی هنگامی که این ویروس را تحت کنترل در آورده است یکی از آن معاون فرمانداران گفت: در روز جمعه.

بانک خلق چین است که از نزدیک به تماشای این اثر شیوع این بیماری در جهان و دومین اقتصاد است و تهیه ابزارهای سیاست پولی برای جبران فشار معاون فرماندار پان Gongsheng گفت: “ما جلسه توجیهی در روز جمعه.

نقدینگی کافی

“از نظر سیاست پولی گام بعدی این است که برای تقویت ضد ادواری تنظیمات حفظ معقول و نقدینگی کافی و ارائه یک صدا پولی و مالی محیط زیست برای اقتصاد واقعی” پان گفت.

 

“در زمینه این بیماری همه گیر و فشار رو به پایین در اقتصاد مهم تر است برای حفظ رشد اقتصادی است.”

گسترده سفر و بهداشت عمومی محدودیت های در نظر گرفتن افزایش تلفات در گردشگری رستوران ها و دیگر بخش های بخش خدمات, در حالی که بسیاری از کارخانه ها را به حالت تعلیق در عملیات تا هفته آینده یا بیشتر به عنوان مقامات سعی کنید برای جلوگیری از ویروس’ گسترش یافته است.

هنوز هم مرگ و میر از این بیماری همه گیر رز به 636 تا پایان روز شنبه با 31,161 مردم تایید به توان و حذف. منابع به رویترز گفت که سیاستگذاران چینی در حال آماده سازی اقدامات بیشتر از جمله هزینه های مالی و کاهش نرخ بهره میان انتظارات وقوع خواهد شد که تاثیر مخربی در سه ماهه اول رشد.

تحلیلگران معتقدند رشد می کند به شدت با 2 درصد یا بیشتر از 6 درصد در سه ماهه گذشته با اختلال در کسب و کار به طور فزاینده ای ریختن به اقتصاد جهانی است. اما آنها می گویند کسب و کار و فعالیت های مصرف کننده می تواند دوباره بجای اول برگشتن به شدت اگر شیوع قله به زودی بسیار شبیه به الگوی طول شیوع بیماری سارس در سال 2003.

 

کلید بخش پشتیبانی

پان تصریح کرد که چین به اندازه کافی سیاست ابزار برای مقابله با فشار و اشاره کرد این اتاق بیشتر برای حمایت از رشد نسبت به سایر اقتصادهای بزرگ. بانک مرکزی را با استفاده از ابزار مانند هدفمند نیاز ذخیره کاهش مجدد وام و دوباره تخفیف برای حمایت از بخش های کلیدی, او گفت:.

پن گفت: PBOC اخیر تزریق نقدینگی کمک کرده اند کاهش نرخ بهره بازار است که می تواند بر چین کلیدی نرخ وام – وام نخست رای (LPR) زمانی که آن را مجموعه بعدی در فوریه. 20.

پن گفت: هزینه ویژه re-اعطای وام 300 میلیارد یوان از PBOC به بانک های تجاری نسبتا کم است. این PBOC نیز گفت: بانک ها برای کلاه نرخ وام برای انتخاب و شرکت در 3.15%, 1 درصد پایین تر از آخرین LPR. این PBOC تزريق 1.7 تریلیون یوان ($242.74 میلیارد دلار) از طریق معکوس repos در اوایل این هفته برای تقویت اعتماد به نفس و قطع برخی از کلید های بازار پول نرخ بهره.

دولت نیز کاهش مالیات ها و هزینه های, معاون مالی وزارت Weiping گفت: در این جلسه. وزن پایین با تقاضای ضعیف در خانه و خارج از کشور و چین و ایالات متحده در جنگ تجاری چین با رشد اقتصادی در حال حاضر آهسته به 6.1 درصد در سال 2019 از ضعیف ترین در نزدیک به سه دهه است.

حزب حاکم کمونیست نیازهای رشد حدود 5.6 درصد در سال جاری برای تحقق هدف خود از دو برابر شدن تولید ناخالص داخلی و درآمد در دهه 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im