چین bungled coronavirus پاسخ تهدید کمربند و جاده نفوذ خارجی ابتکار

چین وضعیت به عنوان زادگاه coronavirus همه گیر می تواند به نوبه خود بحران بهداشت عمومی به یک فاجعه برای “کمربند و جاده” بین المللی زیرساخت ابتکار در مرکز کمونیست قدرت را در سیاست خارجی و استراتژی.

“این بیماری همه گیر است ما یادآوری است که اتصال نیست فقط خوب و چیزهای خوب بلکه غیرقانونی و مرگبار همه چیز” جاناتان هیلمن ارشد آسیا و تحلیلگر در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی گفت: واشنگتن آزما. “کمربند و جاده بود در حال حاضر کاهش و در حال اجرا به مشکلات در مکان های خاصی. و من فکر می کنم این است که واقعا در رفتن به قرار دادن ترمز در آن است.”

که غم انگیز هوا برای چین این رهبر کمونیست چین که در راه اندازی کمربند و جاده در سال 2013. مقامات آمریکایی هشدار می دهند که ابتکار عمل را در خارج از کشور زیرساخت وام “درنده” یادآور میشود که چین در حال حاضر به دست آورده حاکمیت بیش از یک استراتژیک قابل توجهی خارجی بندر با تماس در بدهی. چین پوشش از شیوع کروناویروس همراه با راه پکن تحت فشار متحدان سفر به حفظ روابط با چین به عنوان بحران خروشان می تواند ایجاد کمربند و جاده ابتکار حتی کمتر جذاب است.

“به جای کمربند و جاده آن را طاعون و جاده” the American Enterprise Institute مایکل روبین گفت: واشنگتن آزما.

هوبئی استان است headwater از کمربند و جاده ابتکار. دولت منطقه ای دارای 40 پروژه در “کشورها و مناطق” که در کمربند و جاده’ ابتکار” همراه با آسمان-سطوح بالای مسافرت های بین المللی. “ووهان هوبئی پایتخت دارای 59 بین المللی و منطقه ای مستقیم خطوط هوایی ژوئن 2018 و همچنین به عنوان مرکزی شد چین منحصر به فرد شهرستان به خارجی ها دسترسی مستقیم و بدون یک سفر اجازه یا اطلاع قبلی” با توجه به هوبئی دولت است.

جدید سرایت پدید آمده در ووهان گزارش در اوایل ماه نوامبر است. ایتالیا و ایران درباره بحران سطح coronavirus زده بیماران قبل از هر کشور دیگری در خارج از چین است. هر دو کشور در حال پیوست کمربند و جاده ابتکار است که به تقویت قوی موجود روابط اقتصادی.

“فقط به عنوان ما قادر به شناسایی غربی مسیرهای تجاری به دلیل سفلیس ما در حال حاضر می توانید شناسایی که چقدر عمیق چینی مسیرهای تجاری هستند و به این دلیل” روبین گفت.

مقامات رسمی اتحادیه اروپا مردد هستند برای پیوستن به یک دیپلماتیک مناقشه با چین در این نقطه است.

“ما باید سعی کنید برای حفظ وحدت در اینجا” سفیر Stavros Lambrinidis اتحادیه اروپا وزیر خارجه ایالات متحده به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. “من نگران هستم که سیاست در زمان بحران همیشه می توانید در آمده و خزش و بازی در یک نقش است. و گاهی اوقات که نقش است که همیشه یکی از بهترین ها از نظر اطمینان از که ما می تواند ما بهترین ذهن ما بهترین دانشمندان ما بهترین شیوه با هم به مبارزه با این و ما بهترین غرایز همبستگی.”

چنین تعاونی روح ممکن است نجات کمربند و جاده ابتکار تحلیلگران می گویند با توجه به اینکه بسیاری از پروژه های werre را در انتظار نگه داشته زمانی که چین قفل شده هوبئی استان است. بعلاوه چین با استفاده از پروژه های زیربنایی به عنوان یک راه برای خرید نفوذ در حالی که ایجاد شغل برای کارگران چینی, چون, چینی, شرکت های دولتی را در مهاجرت نیروی کار به جای استخدام از مردم محلی است. و به این ترتیب کمربند و جاده ابتکار است و حتی بیشتر در معرض خطر coronavirus موانع با توجه به این احتمال که خارجی جمعيت رشد خواهد کرد مشکوک از کارگران مهاجر.

“در برخی از این اماکن در حال حاضر وجود دارد دشمنی بیش از تعداد زیادی از کارگران خارجی و خواهد بود درست است اگر آنها از هر کشور برای هر کارگر خارجی” هیلمن گفت. “برخی از خشم است که در حال حاضر وجود دارد و به شما این لایه در بالای آن است که باعث می شود آن را به طور بالقوه سمی تر. و که در معرض خطر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>