چین مورد استفاده در مبارزان هنرهای رزمی و کوه نوردان در برابر هند: گزارش

چین تقویت نیروهای خود در امتداد خط دسترسی (لاک) با کوه نوردان و هنرهای رزمی مبارزان قبل از وحشتناک نزاع و جدال که هم پاشید در ژوئن 15, دولت, رسانه ها گفت: طبق الجزیره گزارش.

مرگبارترین تشدید تنش گزارش شده بین هند و چین در نزدیک به 50 سال است.

پنج شبه نظامی بخش از جمله اعضای سابق یک کوه اورست المپیک مشعل رله تیم و مبارزان از مخلوط هنرهای رزمی, باشگاه ارائه شده خود را برای بازرسی در لهاسا پایتخت تبت در ژوئن 15, رسمی نظامی روزنامه چین دفاع ملی خبر داد.

دولت پخش دوربین مدار بسته نشان داد فیلم از صدها نفر از نیروهای جدید پوشش در تبت سرمایه است.

تبت فرمانده وانگ Haijiang گفت: Enbo باشگاه مبارزه استخدام خواهد “تا حد زیادی بالا می برد سازمان و بسیج قدرت” از نیروهای خود را به “واکنش سریع و پشتیبانی از توانایی” چین ملی دفاع کرد. اما او نه در آینده به بحث در مورد استقرار خود را که مرتبط به ادامه مرز تنش است.

بعد از آن روز های هندی و چینی نیروهای brawled برای چند ساعت در Galwan ولی در لاداخ با استفاده از سنگ و ناخن نکردم باشگاه علیه یکدیگر کشتن 20 سربازان هندی و مجروح شدن حداقل 76 ،

برخورد در 15 ژوئن بود مرگبارترین درگیری بین دو طرف در 45 سال است. چین نشان داد این تلفات در کنار او.

چین را پاسخ آمد روز پس از هند روز پنجشنبه گفت که آن را به حال تقویت نیروهای خود در رقابت های هیمالیا در مرز منطقه گفت: آن تطبیق مشابه تجمع توسط چین است.

هند ادعا می کند چینی نیروهای کمین سربازان هندی و آنها را مجبور به پایین خط الراس که در آن آنها رفته بود برای حذف یک چینی “تجاوز” الجزیره گزارش بیشتر اضافه شده است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *