چین آمریکا را کنار بگذاریم تفاوت در G20 coronavirus اجلاس می گوید جنوب چین صبح پست

چین و ایالات متحده در حال انتظار برای تماس با یک فاصله خود coronavirus بازی سرزنش و تمرکز بر چالش های همه گیر که رهبران G20 توافقی از طریق ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه در جنوب چین صبح پست گفت.

این ویروس در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 4,70,000 مردم و کشتن بیش از 20 ، 000 از آن پدید آمده در چین مرکزی در اواخر سال گذشته.

رهبران انتظار می رود به توافق برسند که شیوع یک تهدید برای بشریت و راه اندازی یک مکانیسم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تجارب در مبارزه با این بیماری کاغذ گفت: با استناد به پیش نویس بیانیه ای به بحث در این اجلاس است.

“فوق العاده سران G20′

“به عنوان جهان مواجه COVID-19 همه گیر و چالش ها به سیستم بهداشت و درمان و اقتصاد جهانی ما تشکیل این اجلاس G20 برای متحد کردن تلاش ها به سوی جهانی پاسخ” پادشاه عربستان سعودی سلمان گفت: در توییتر.

پادشاهی که دارای G20 ریاست جمهوری در این سال میزبان رهبران آن توسط ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه میان انتقاد که این گروه بوده است و به کندی پاسخ به بحران است.

تمرکز خواهد شد در چین و ایالات متحده شده اند که درگیر در یک جنگ از کلمات بیش از شیوع, در مقابل افت تلخ اختلافات تجاری.

اوج تنش

در مذاکرات مقدماتی برای اجلاس G20 دو کشور توافق کردند به کنار خود تفاوت این روزنامه به نقل از یک منبع دیپلماتیک آشنا با مذاکرات.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo را اشاره به “چینی ویروس” — یک اصطلاح رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز استفاده می شود بارها و بارها — تا حد زیادی خشم پکن. او همچنین متهم چین از تاخیر در به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این ویروس و ایجاد خطر برای مردم در سراسر جهان است.

برخی از سیاستمداران ایالات متحده با استفاده از این اپیدمی به عنوان یک سلاح به لام چین پکن گفت که اقدامات آن از جمله quarantining میلیون ها نفر از مردم به دست آورده بود جهان “ارزش زمان” برای آماده سازی.

آن را نیز مورد مناقشه به طور گسترده ای برگزار شد باور است که این ویروس در چین نشات گرفته و نظرات خود را توسط یک سخنگوی وزارت امور خارجه است که در آن می توانست به ارمغان آورد به این کشور توسط ارتش ایالات متحده را بیشتر افزایش تنش بین این دو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>