چین به رعایت عزاداری روز به “شهدا” از COVID-19 ووهان مقامات توصیه هوشیاری

چین اولین کانون جهانی coronavirus همه گیر خواهد شد و رعایت آن ملی عزاداری روز شنبه, آوریل 4 افتخار از “شهدا” که جان خود را در مبارزه با این بیماری با توجه به گزارش های رسانه ها.

کشور برگزار خواهد شد و سه دقیقه سکوت در سراسر کشور در روز شنبه به سوگواری هزاران نفر از “شهدا” این بیماری همه گیر رسمی شین هوا اخبار آژانس گزارش شده است.

چین شناسایی چهارده خط مقدم کارگران از جمله دکتر لی Wenliang که برای اولین بار هشدار داد این کشور در مورد کوروناویروس به عنوان شهدای این بیماری همه گیر. Wenliang بود که در یکی از این هشت نفر که هشدار چین در مورد رمان coronavirus مرده بود از عفونت در فوریه.

آژیر حمله هوایی و خودرو و شاخ و قطار و کشتی ها را “ناله در غم و اندوه” پس از سه دقیقه سکوت برای مشاهده شود در ساعت 10 صبح (0200 به وقت تهران) در سراسر کشور این گزارش گفت:.

اما مقامات بالای ووهان در استان هوبئی که در آن ویروس نشات گرفته اند هشدار داد مردم به داخل خانه های خود بمانند و هوشیار باقی می ماند در عزاداری روز, رویترز گزارش داد.

چین نسبتا زنبور عسل قادر به جلوگیری از گسترش شیوع و “پهن کردن منحنی” آن را به عنوان گزارش 31 مورد جدید در روز جمعه از 35 گزارش یک روز قبل از. این کشور اعمال کرده بود در سراسر کشور محدودیت های شدیدی برای دو ماه.

مقامات بالا را توصیه به شهروندان محتاط باقی می ماند به عنوان آنها در مورد خطر موج دوم از عفونت این گزارش گفت:.

اولین کانون شیوع ووهان برنامه ریزی شده است به مردم اجازه می دهد به خارج از شهر سفر مرزها در 8 آوریل به عنوان داوطلب در hazmat مناسب ادامه سمپاشی مناطق عمومی با مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک احتیاط رویترز گزارش داد.

تعداد کل عفونت گزارش شده تا کنون در سرزمین اصلی چین به استثنای, بدون علامت بیمارانی که تحت نظارت پیشی گرفته است 81,000 در حالی که مرگ و میر بیش از 3300. بیش از 1 میلیون و تایید موارد COVID-19 سراسر جهان گزارش شده با حداقل 52,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im