چین روز پنجشنبه گفت آن را نصف اضافی تعرفه های وضع شده علیه 1,717 محصولات وارداتی از ایالات متحده در سال گذشته پس از امضای یک فاز 1 ایران آورده است که آتش بس به کبودی تجارت جنگ است.

چین وزارت خارجه در بیانیه ای گفت که کاهش تعرفه مربوطه کالا, که به اجرا در تاریخ 1 سپتامبر خواهد اثر را از 0501 به وقت تهران در 14 فوریه.

 

کاهش آمده حدود سه هفته پس از این دو کشور امضا فاز 1 ایران در واشنگتن که شامل چین وعده برای افزایش خرید از ما کالا و خدمات توسط $200 میلیارد دلار بیش از دو سال در ارز ایالات متحده عقب برخی از تعرفه های اعمال شده علیه کالاهای چینی.

چین وزارت خارجه در بیانیه ای گفت که اضافی تعرفه های وضع شده بر برخی از کالاها خواهد بود کاهش 5 درصد از 10 درصد قبلا اضافی در حالی که تعرفه برخی از کالاها خواهد بود و کاهش به 2.5 درصد از 5 درصد قبلا. وزارت نیست دولت ارزش کالا است که تحت تاثیر این تصمیم است.

چین امیدوار است آن و ایالات متحده می تواند با رعایت معامله تجارت و پیاده سازی آن برای افزایش اعتماد به نفس بازار, فشار دو جانبه توسعه تجارت و کمک های جهانی رشد اقتصادی این وزارتخانه اضافه شده است. برخی از تحلیلگران گفت: پس از معامله تجاری که چین ممکن است نیاز به عقب برخی از تعرفه های ما محصولات مانند دانه سویا و روغن خام به منظور دیدار با خرید خود را تعهدات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی