چین به اخراج New York Times, Washington Post خبرنگاران به عنوان یک countermove به ما

چین اعلام کرده است آن را اخراج روزنامه نگاران از سه ایالات متحده (US) رسانه ها پس از تشدید تنش دیپلماتیک بین واشنگتن و پکن, CNN, کسب و کار گزارش شده است.

منظور از مقامات چینی خواسته اند اتباع ایالات متحده کار برای نیویورک تایمز واشنگتن پست و وال استریت ژورنال به بازگشت خود را به مطبوعات مجوز رسمی ظرف مدت 10 روز اگر اعتبار خود را منقضی خواهد شد قبل از پایان سال 2020 است. این حرکت تاثیر این گزارش از هر سه سازمان در حالی که آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه بسیاری از روزنامه نگاران تحت تاثیر قرار خواهد شد حرکت می کند.

دولت گفت که خبرنگاران در حال محروم از پوشش سرزمین اصلی چین است. آنها نیز مجاز به انجام این کار در نیمه مستقل شهرستانها از ماکائو و هنگ کنگ مقصد دلخواه برای روزنامه نگاران قبلا مسدود شده توسط پکن سی ان ان گزارش کسب و کار اضافه شده.

ایالات متحده-چین تف

چین ساخته شده ندای محرومیت اتباع ایالات متحده از گزارش در چین پس از آمریکا آورده پنج چینی رسانه های دولتی به رسانه های تحت آن دولت و اعلام آنها به عنوان “ماموریت خارجی.” مقامات ایالات متحده همچنین دربسته در محیط تعدادی از خبرنگاران چینی کار برای کسانی که رسانه ها در آمریکا طبق گزارش های رسانه ها.

تغییر در مدیریت به معنای رسانه های چینی خواهد نیاز به تایید دولت ایالات متحده به خرید و یا اجاره فضای اداری خواهد شد و باید به اطلاع مقامات ایالات متحده در مورد تغییر در محل نیروی کار, در میان دیگران.

چین وزارت امور خارجه گفت: در یک بیانیه گفت: “در سال های اخیر دولت آمریکا قرار داده است بی دلیل محدودیت های رسانه ای سازمان و پرسنل در ایالات متحده به عمد ساخته شده همه چیز دشوار است برای عادی خود گزارش تکالیف و قرار آنها را به رشد تبعیض و سیاسی با انگیزه های ظلم و ستم.”

در پاسخ به چین حرکت می کند, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: “این نیست سیب به سیب در هر احترام و من پشیمان چین تصمیم امروز بیشتر به سلب جهان توانایی انجام رایگان مطبوعات عملیات رک و پوست است که می تواند واقعا خوب برای مردم چین واقعا خوب برای مردم چین در این فوق العاده به چالش کشیدن جهانی بار که در آن کسب اطلاعات بیشتر شفافیت بیشتر هستند چه خواهد شد صرفه جویی در زندگی می کند.”

چین اعلام کرد دیگر اقدامات متقابل در روز چهارشنبه است که اثر را بلافاصله.

چین نیز قرار داده شده محدودیت های بیش از دیگر رسانه های بین المللی رسانه ها و توصیف آنها به عنوان “ماموریت خارجی.” چین در حال حاضر نیاز به چین دفاتر صدای امریکا, the New York Times, the Wall Street Journal, واشنگتن پست, و زمان به فایل های نوشته شده در گزارش خود فهرست اسامی کارکنان امور مالی عملیات و اموال و دارایی های, سی ان ان, کسب و کار گزارش شده است.

مارتی بارون اجرایی سردبیر واشنگتن پست گفت: در بیانیه ای به سی ان ان کسب و کار است که این روزنامه را محکوم کرد “هر گونه اقدام چین به ما اخراج خبرنگاران.”

مجله را editor-in-chief مت موری نیز محکوم چین در مقابله با حرکت به ما می بیند و این به چین حمله بی سابقه در آزادی مطبوعات به خصوص در آمد در زمانی که جهان شاهد بی نظیر بحران جهانی است. او افزود که تعهد خود را به گزارش به طور کامل و عمیق در چین بدون تغییر است.

دیگر رسانه ها که همچنین ابراز برابر چین حرکت می کند عبارتند از: نیویورک تایمز صدای امریکا ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de