چین برای ایجاد بزرگترین پایگاه اطلاعاتی DNA می گوید گزارش

دولت چین در حال ساخت چه به طور بالقوه می تواند بزرگترین پایگاه اطلاعاتی DNA اجرا توسط پلیس, با توجه به گزارش های استرالیا سیاست راهبردی موسسه.

دولت است که ساختمان این پایگاه در همکاری با کلید شرکای صنعت از کشور و خارج از کشور در این گزارش گفت:.

تا کنون آن ژنومی مجموعه به طور بالقوه شامل بیش از 100 میلیون پروفایل. تعداد می تواند به عنوان بالا به عنوان 140 میلیون آن را بزرگترین DNA پایگاه داده و “آن را همچنان به رشد” ASPI گفت: در آن گزارش.

ابتدا در اواخر سال 2017 دولت چین DNA مجموعه مبارزات متمرکز شده بود در تبت و سین کیانگ. دولت استدلال کرده بود که این مبارزات بودند متمرکز بر مهار فعالیت های جنایی با هدف ‘به صورت جامع بهبود امنیت عمومی ارگان ها و مدیریت و کنترل جامعه’ در این گزارش است.

آن را پس از آن گسترش DNA مجموعه در سراسر کشور ثبت نام, دهها میلیون نفر از مردان و برخی حتی بدون رضایت آگاهانه. این کمپین در حال حاضر ثبت نام نمونه از مردانی که هیچ سابقه ای از فعالیت های جنایی آن گفت.

کمپین همچنین با استفاده از دنده از یک شرکت آمریکایی برای جمع آوری نمونه. شرکت ترمو فیشر که به فروش می رسد تست کیت به پلیس چینی طراحی شده به مشخصات خود را مورد انتقاد قرار گرفته است برای نقش خود را در DNA نقشه برداری نیویورک تایمز گزارش داد. آن را نیز پشتیبانی می کند توسط عمده شرکت های چینی مانند AGCU علمی و Microread ژنتیک ASPI گفت.

با مقیاس پایگاه دولت می تواند پیگیری کردن یک مرد از بستگان مرد تنها با استفاده از خود مواد ژنتیکی مانند خون یا بزاق. این نگرانی در میان فعالان حقوق بشر حاکی از این است که آن را می افزاید: به این کشور در سطح بالا و سیستم های نظارت مانند هوش مصنوعی و تشخیص چهره.

“توانایی مقامات به کشف است که از نزدیک مربوط به آنها با توجه به زمینه مجازات از کل خانواده به عنوان یک نتیجه از یک فرد فعالیت در حال رفتن به یک اثر سرما در جامعه به عنوان یک کل” گفت: مایا وانگ چین پژوهشگر دیده بان حقوق بشر به نقل از نیویورک تایمز.

این گزارش بر اساس بیش از 700 منبع باز اسناد “از جمله دولت پیشنهاد مناقصه و تهیه سفارشات امنیت عمومی ادارات’ Weibo و Weixin (WeChat) پست های داخلی در پوشش خبری رسانه های اجتماعی پست ها و شرکت های بزرگ اسناد و مدارک و مواد تبلیغاتی است.”

این اسناد و مدارک پلیس-چراغ DNA اطلاعات-مجموعه مبارزات در 22 از 31 چین مناطق اداری (به استثنای هنگ کنگ و ماکائو) و در سراسر بیش از یک صد شهرداری بین اواخر سال 2017 و مارس سال 2020 است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *