چین شروع به تست نهایی خود را برای Covid-19 آزمایش واکسن در امارات متحده عربی

چین ملی Biotec گروه (CNBG) در روز سه شنبه گفت که آن را دریافت کرده بود تصویب به اجرا در مقیاس بزرگ فاز 3 محاکمات از آن Covid-19 کانديد واکسن در امارات متحده عربی.

CNBG در یک پرونده گفته بود که آن را دریافت کرده است موافقت برای انجام مرحله نهایی آزمایشات انسانی با داوطلبان در امارات متحده عربی. آن را با شریک ابوظبی مبتنی بر هوش مصنوعی و محاسبات ابری شرکت G42 برای محاکمه و محلی تولید واکسن بلومبرگ گزارش شده است.

CNBG وابسته دولتی ملی چین در گروه دارویی (Sinopharm) توسعه واحد از دو بالقوه واکسن برای Covid-19 نیز آلوده کرده است که میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان انتخاب شده است.

دو عکس طراحی و توسعه توسط CNBG قبلا تست شده با 2000 داوطلب در مرحله I و II آزمایشات انجام شده در چین. یکی از واکسن اعلام شده بود امن در حالی که داده ها وپیش شات دوم است و انتظار می رود منتشر شده در ژوئن 28, بلومبرگ گزارش داد.

این شرکت همچنین ارائه داوطلبانه عکس از واکسن به کارکنان از شرکت های دولتی که در حال سفر برای کار در خارج از کشور و یا ساکن در مناطق در معرض خطر در پکن این گزارش گفت:.

چین به دنبال محاکمه بالقوه واکسن در خارج از کشور به دلیل عدم بیماران جدید در صفحه اصلی.

آن را تا به حال شش عکس های متفاوت از واکسن نامزدها در آزمایش های انسانی, اما هیچ یک از آنها را تصویب کرده است آزمون نهایی نشده است.

جدا از CNBG شبدر بلجس و Sinovac تراریخته نیز آزمایش خود را کانديد واکسن در داوطلبان خارج از کشور. شبدر نامزد آغاز شده بود آزمایش های انسانی در اوایل این ماه با شرکت کنندگان در استرالیا در مطالعه اولیه در حالی که Sinovac تراریخته است که انتظار می رود برای شروع یک فاز 3 دادگاه در برزیل با 9,000 داوطلبان رویترز گزارش داد.

واکسن های مورد نیاز به تصویب فاز 3 آزمایش های قبل از راه اندازی تجاری بازار. دیگر جلو دونده از واکسن نامزدها برای رمان coronavirus شامل دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca Plc است واکسن آزمایشی که تست خواهد شد در میان 2000 نفر در برزیل. کمبریج ماساچوست بر اساس مدرن, Inc. نیز به احتمال زیاد برای شروع به تست خود را کانديد واکسن در 30,000 داوطلبان در ایالات متحده در ماه آینده, بلومبرگ گزارش داد.

منتشر شده در


24 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *