چین تدابیر مرز خود را به عنوان ‘وارد’ موارد سنبله

چین پله تا موشکافی های ورودی خارجی و محکم کردن کنترل مرزی پس از تعداد واحد-بعد وارد coronavirus موارد یک رکورد کمک دو روزانه تعداد تازگی شناسایی شده عفونت.

جدید موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین رسیده 99 در آوریل 11 از 46 روز قبل با دو نفر مربوط به مسافران از خارج از کشور. در مرکز تجاری شانگهای, 51 اتباع چینی پرواز در همان پرواز از روسیه آزمایش مثبت است.

“خطر وارداتی موارد به طور چشمگیری افزایش یافته,” ون Guohui شهردار گوانگجو گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه. گوانگژو است اجرای anti-virus اقدامات بر هر کسی که وارد شهر از سراسر ملی مرز, بدون در نظر گرفتن ملیت و نژاد و جنسيت و امور خارجی رسمی لیو Baochun گفت: در همان رویداد است. در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ که گزارش 21 جدید روسیه-وارداتی موارد در آوریل 11, دولت محلی گفت: آن Suifenhe مرز با روسیه بسته باقی خواهد ماند پس از مارس 13.

سرزمین اصلی چین در گزارش جدید 99 coronavirus موارد در آوریل 11, بیش از دو برابر و از روز قبل برای رسیدن به یک ماه اخیر نشان داده از چین ملی کمیسیون بهداشت. فقط دو نفر از این 99 نفر به صورت محلی منتقل می شود. شانگهای کمک بیش از نیمی از وارداتی موارد است. این شهر را مورد جدید, 51 پرواز همان پرواز از روسیه در مارس 10. 52 مورد مربوط چینی ملی پس از رسیدن از سفر به کانادا.

شانگهای مقامات قرنطینه 92 مسافر دیگر که در تماس نزدیک با این آلوده شهر را در کمیسیون بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im