چین روسیه می گوید: ما از دست رفته خود ذهن’

وزیر امور خارجه چین وانگ یی تمسخر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از دولت های غیر منتظره ای عمومی تماس تلفنی با همتای روسی خود تشدید روند acrimonious مبادلات بین واشنگتن و پکن است.

“ایالات متحده … خود را از دست داده و ذهن اخلاق و اعتبار” به ایسنا ، گفت: با توجه به متن فراخوان منتشر شده توسط وزارت امور خارجه به گزارش جنوب چین صبح پست.

چین منتشر barbs تنها چند روز پس از وزارت خارجه برای گفت و گو بین ایالات متحده و چین دانست. متن را نشان می دهد وانگ استدلال که ایالات متحده و چین رقابت است نشانه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن خصومت به نهادهای بین المللی (مشترک خودداری پکن که به دنبال بهره برداری از اختلافات بین ایالات متحده و دیگر متحدان غربی), اما آن را نیز خواستار توجه به چین و روسیه هماهنگی که ممکن است مشکل غربی به کشورهای اروپایی.

“چین هرگز اجازه دهید یک گروه کوچک ضد چین نیروهای خود را منجر خواهد شد اما بصورتی پایدار و محکم در دفاع از آن معقول منافع و عزت گفت:” وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo را محکوم کرده چین بارها و بارها در روزهای اخیر از لحاظ طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به احساسات از هر دو ایالات متحده محافظه کاران و کشورهای دموکراتیک از جمله کسانی که در غرب اروپا است.

“ما در حال تماشای جهان متحد برای آمدن به درک خطر از چین حزب کمونیست” Pompeo گفت: در هفته گذشته با استناد به انگلیسی و هندی تلاش های دولت برای مانع پکن cyberspies.

Pompeo همچنین هشدار داده است شرکتها در برابر انجام کسب و کار در مناطق چین است که با تکیه بر این ادعا بیگاری از مسلمانان اویغوری. “تا زمانی که حزب کمونیست چین همچنان به شرکت در فعالیت های است که آن را انجام شده است در حال حاضر برای بدجور مدت زمان طولانی شما آنها را ببینید مواجه در راه است که آنها را قبل از مواجه است ، نه تنها ایالات متحده بلکه توسط آزادیخواه و دموکراسی در سراسر جهان,” او گفت:.

وانگ را رد کرد و این در سوئیس به عنوان بازتابی از مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” دستور کار است که محبوب در میان بسیاری از متحدان آمریکا. “هل دادن خودخواهی unilateralism و قلدری به حد” او به نقل از گفتن لاوروف “به چه قدرت های بزرگ باید در مورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de