چین شروع به شناسایی بدون علامت coronavirus موارد پس از مردم وحشت

چینی, مقامات بهداشت و درمان در روز چهارشنبه تصمیم گرفته اند به در نظر گرفتن موارد بدون علامت از رمان coronavirus در تلاش برای پاک کردن تمام امکانات آن ظهور مجدد در کشور انتخاب شده است.

این در حال انجام است به عنوان یک گام برای کاهش نگرانی از coronavirus در میان شهروندان از سرزمین اصلی چین است.

مقامات بهداشتی در استان لیائونینگ انجام اولین عملیات و متوجه شدم که این استان تا به حال 52 نفر از افراد مبتلا به کروناویروس که نشان داد هیچ نشانه ای از مارس 31, آنها در بیانیه ای گفت: در دولت های استانی و وب سایت. استان هونان گفت: آن را به حال چهار تن از این موارد همه آنها از خارج وارد آن گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

چین که در آن coronavirus پدید آمده در اواخر سال گذشته موفق به اهلی ویروس است و اکنون در حال صعود به سوی عادی و بازسازی اقتصاد آن است که هم پاشیده به دلیل خاموش کردن طولانی مدت.

با توجه به گزارش های رسانه ها نگرانی وجود دارد که تا پایان مستندات را ببینید هزاران نفر از مردم عفونی زندگی به طور معمول غافل از این واقعیت است که آنها رنج می برند از COVID-19 به عنوان آنها را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از ویروس.

تا به حال تعدادی از شناخته شده بدون علامت موارد طبقه بندی شده است که شامل داده های رسمی. اما جنوب چین صبح پست روزنامه منتشر نشده با استناد به اسناد و مدارک رسمی به تازگی گفت که بیش از 40 ، 000.

برای تسکین نگرانی های عمومی دولت دستور مقامات بهداشتی به نقطه بدون علامت موارد و به اشتراک گذاری اطلاعات بر روی همان.

وجود دارد بحث در میان کارشناسان در مورد چگونه عفونی موارد بدون علامت هستند اما این کمیسیون است گفت: تمام موارد خواهد بود مرکز قرنطینه برای 14 روز. ملی کمیسیون بهداشت است که با توجه به شروع به اشتراک گذاری اطلاعات در موارد بدون علامت بعد از آن در روز چهارشنبه با توجه به گزارش رویترز.

آن گفت: 1,541 افراد مبتلا بدون علامت عفونت کروناویروس تحت نظارت تا پایان روز شنبه. چین گزارش شده بود از 81,000 موارد coronavirus و 3,305 مرگ و میر در سه ماه گذشته رویترز گزارش اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im