زمانی که چین شاهد اوج شیوع کروناویروس در کشور ایتالیا اهدا کرد تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به چین. در حال حاضر زمانی که جداول تبدیل شده است چین فروخته شده بود و همان اهدا PPEs به ایتالیا طبق یک گزارش در تماشاگر مجله.

چین در جهان نشان داد که آن را به حال اهدا PPE کیت به ایتالیا و پس از آن تبدیل به کانون چین پدید آمده است. virus. اما گزارش های رسانه ها گفته است که پکن به حال در واقع فروخته نمی اهدا به PPE کیت به ایتالیا.

ارشد تهمت رسمی دولت بود که ذکر شده در تماشاگر‘s گزارش گفت که چین “ایتالیا مجبور به خرید به PPE عرضه آن به چین در طول اولیه شیوع کروناویروس.”

“قبل از این ویروس آمار, اروپا, ایتالیا, ارسال تن از PPE به چین برای کمک به چین محافظت از جمعیت خود را,” دولت رسمی توضیح داده شده است. “چین و سپس فرستاده ایتالیایی PPE بازگشت به ایتالیا — برخی از آن حتی همه آن را … و شارژ آنها را برای آن,” او اضافه شده است.

چین بزرگترین تامین کننده ملزومات مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس تا به حال به فروش می رسد تست کیت که بسیاری از آن معلوم شد ناقص است. اسپانیا مجبور به بازگشت 50,000 سریع-تست کیت به چین پس از کشف که آنها معیوب است.

چین لرزید سرزنش و متهم کردن دیگر کشورها از خواندن کتابچه راهنمای درستی است. به تازگی به هلند بازگشت و لوازم و گفت که آنها نمی دیدار با استانداردهای ایمنی و چین retorted گفت: “بررسی این دستورالعمل در آن ماسک.

“این خیلی ریاکارانه برای مقامات چینی در حال حاضر می گویند ما هستند که در حال کمک به ایتالیایی ها یا ما هستند که در حال کمک به کشورهای در حال توسعه هنگامی که در واقع آنها هستند که آلوده به همه ما” ارشد گفت: دولت به تماشاگر.

“که البته باید به آنها کمک شود. آنها یک مسئولیت ویژه ای برای کمک به, چرا که آنها هستند که شروع به گسترش coronavirus انجام نمی دهد و اطلاعات مورد نیاز خود را به بقیه جهان برای برنامه ریزی بر این اساس,” او اضافه شده است.

او در ادامه متهم چین از گزارشدهی نادرست در coronavirus به دلیل که تمام جهان به تحمل فشار. به عنوان چین عنوان شیوع بیماری در درون مرزهای آن نزدیک به نیم میلیون نفر سفر به ایالات متحده به طور بالقوه حامل ویروس این مقام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی