نوازنده ژانگ Yaru مادر بزرگ فوت کرد روز دوشنبه پس از لغزش به حالت اغما رفت. او بارها و بارها تبدیل به دور از بیمارستان است.

جان چن فارغ التحصیل است که به شدت به دنبال کمک برای مادر خود را. او دارای یک تب بالا اما به اندازه کافی قوی نیست به ایستاده در خط برای ساعت آزمایش ویروس مواج از طریق شهرستان است.

در خط مقدم 30 سال تنفسی دکتر خواب تنها چند ساعت در دو هفته.

صحنه هایی از هرج و مرج و ناامیدی در حال ظهور روزانه از چین هوبئی استان محصور در خشکی منطقه از 60 میلیون نفر از مردم که در آن کروناویروس جدید دوبله 2019-nCoV اول شناسایی شده در ماه دسامبر و از آن جایی که پس از قطع گسترده ای مرگبار قنداق کردن.

در حالی که موارد در حال گسترش در سراسر جهان به ویروس تاثیر شده است اکثر کاملا احساس در هوبئی که دیده است متناوب 97 درصد از تمام مرگ و میر ناشی از بیماری و 67 ٪ از تمام بیماران.

تلفات که رشد می کند بزرگتر هر روز نشان دهنده محلی سیستم بهداشت و درمان ضعف حرکت سریع غریبه پاتوژن ساخت حتی اساسی ترین مراقبت غیر ممکن است. آن نیز در حال انجام تصویر انسان هزینه استخراج شده توسط جهان بزرگترین و شناخته شده قرنطینه با چین به طور موثر قفل کردن منطقه از Jan. 23 حاوی ویروس گسترش به سایر نقاط کشور و جهان است.

اما هوبئی-شناخته شده برای آن خودرو کارخانه و پایتخت شلوغ ووهان — پرداخت قیمت با نرخ مرگ و میر برای coronavirus بیماران وجود دارد 3.1% در مقابل 0.16% برای بقیه از چین است.

اگر ولایت نبود مهر و موم کردن برخی از مردم رفته اند در سراسر این کشور به تلاش برای دریافت کمک های پزشکی و را تبدیل کل کشور به یک اپیدمی زده منطقه گفت یانگ Gonghuan معاون سابق مدیر کل چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. قرنطینه به ارمغان آورد بسیاری از مشکلات به و ووهان هوبئی اما آن را درست انجام دهید.

آن مانند مبارزه با یک جنگ — برخی از چیزهایی که سخت است اما باید انجام شود.

ووهان خانه به 11 میلیون نفر است که یک ردیف دوم شهر چینی به معنی آن نسبتا توسعه یافته اما هنوز یک گام زیر بندگی عمده شهرهای شانگهای و پکن و گوانگژو. آن را به خوبی در نظر گرفته بیمارستان اما منابع تاخیر در پشت آن برجسته تر شهرستانها.

در روزهای اولیه این ویروس گسترش حرف دو پهلو و تاخیر توسط مقامات محلی نیز مجاز پاتوژن به گردش بیشتر به طور گسترده ای در میان unsuspecting است.

در حالی که پزشکان برای اولین بار متوجه این ویروس — به فکر تصویب شده است از یک حیوان به انسان در ووهان بازار مواد غذایی — در اوایل ماه دسامبر و نشانه های آن منتقل می شود در میان مردم دیده می شد در آغاز ماه ژانویه مقامات هنوز اجازه مقیاس رویدادهای عمومی را به محل. مقیاس این بحران تنها شد به طور کامل آشکار به عموم مردم در روزهای منتهی به آغاز بندگی سالانه قمری تعطیلات سال جدید در ژانویه. 24 به عنوان موارد ظهور در جای دیگر.

گرفتار

آن آمد مانند یک رگبار ناگهانی که گرفتار ووهان خاموش نگهبان گفت: Zeng یان استاد در دانشکده پزشکی در ووهان دانشگاه علم و صنعت.

110 واحد مراقبت های ویژه تخت در این شهرستان تعیین شده برای بیماران مبتلا به ویروس در حال حاضر پر شده است بسیاری از بار بیش از زمانی که چین اعلام کرد در ژانویه. 23 که آن را به مرحله بی سابقه ای از مهر و موم کردن ووهان, جلوگیری از ممکن است پاتوژن حامل از سفر اما همچنین جلوگیری از بسیاری از افراد از آینده. قرنطینه به زودی گسترده تر برای در بر گرفتن تقریبا کل استان.

در هرج و مرج اشتباه روز است که به دنبال آن است که همزمان با بندگی هفته تعطیلات ملی قرنطینه محدودیت همراه با در حال حاضر ضعف زیرساخت های شهرستان بدان معنی است که منابع ضروری تجهیزات پزشکی از جمله ماسک های حفاظتی مناسب و درجه بالا مواد ضد عفونی کننده بودند آهسته برای رسیدن به ووهان بیمارستان.

ما توصیه به استفاده از ماسک و دستکش و لباس محافظ در صرفه جو شیوه و جلوگیری از آب آشامیدنی بنابراین ما نمی خواهد که برای رفتن به حمام که نیاز به تغییر لباس های حفاظتی گفت: یکی خط مقدم دکتر کار در سوم مردم در بیمارستان از استان هوبی که کاهش یافته است را به نام او به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه.

لوازم مانع

دینگ Ze که خانواده صاحب یک عینک شرکت واقع در بخش دیگری از چین گفت که خود را تحویل پزشکی عینک به ووهان شد با تاخیر 10 روز.

ما فرستاده عرضه در ژانویه 25, و آنها وارد بیمارستان در فوریه 2, او گفت:. تحویل همه از خارج از استان بودند آهسته سختگیرانه قرنطینه روش.

در حالی که دولت چین فعال هشت حامل محموله در فوریه 2 به کشتی در 58 تن از منابع به ووهان و کمک های مالی شروع به جریان در سراسر جهان کمبود در آن بسیار مهم روز — همراه با گسترش سریع ویروس به عنوان افزایش در بيماران دیدم بيمارستان به نوبه خود مردم برای کمبود فضا — به حال عواقب ویرانگر.

بین ماه های ژانویه 23. و در فوریه 4., تعداد رسمی ثبت شده مرگ و میر ناشی از کروناویروس در هوبئی رشد بیش از 25 بار به حدود 500. نمرات به احتمال زیاد رفت و نشده چرا که آنها نمی بستری در بیمارستان در زمان تشخیص داده می شود.

ژانگ Yaru مادر بزرگ تبدیل شد, به دور از بیمارستان در پایان ماه ژانویه به دلیل علائم خفيف بود. او تضعیف و به حالت اغما رفت و مدت کوتاهی پس از درگذشت بدون اینکه تشخیص داده شد.

او نتونست به گفتن یک کلمه به ما قبل از او درگذشت و او احتمالا تا به حال هیچ ایده چه چیزی اتفاق افتاده است گفت: Zhang بومی اژو یک کوچکتر شهرستان های مجاور به ووهان که همچنین در حال قرنطینه. خانواده ما در حال حاضر به گوشه ای رانده شده از جان گذشته تمام اعضای خانواده من هستند به طور بالقوه آلوده و پدر بزرگ من در حال نشان دادن علائم مشابه.

در حالی که ویروس موارد در هوبئی استان هنوز هم در حال رشد توسط هزاران نفر هر روز عفونت کاهش در بقیه چین — یک علامت اولیه که مهاجم مهار ممکن است کار کرده اند به حد coronavirus گسترش سطح ملی و جهانی است.

چین به زودی از پیدا کردن اگر مستند از 50 میلیون متوقف ویروس

قرنطینه بود و درست به انجام این کار برای کل جامعه گفت: در سومین مردمان بیمارستان. برخی ممکن است می گویند هوبئی قربانی شد, اما آن را به طور موثر جلوگیری از گسترش به جاهای دیگر.

قرنطینه در هوبئی کوتوله تلاش های قبلی در دیگر نقاط جهان. در لیبریا در سال 2014 یک فقیر محله مورد 70,000 مردم شد خاموش در طول شیوع بیماری ابولا باعث شورش های خشونت آمیز. به عنوان مستند در ادامه با هیچ پایانی در چشم آن بالا بردن اخلاقی و سوالات حقوقی.

این مستند ممکن است لازم باشد برای جلوگیری از گسترش ویروس اما شما باید اطمینان حاصل شود انگار به اندازه کافی منابع پزشکی برای دیدار با تقاضا برای مراقبت در این شهرستانها گفت: ژانگ Qianfan یک استاد دانشگاه در شهر پکن مدرسه قانون است. این مستند نباید به معنای شهر خالی از سکنه می شود و مردم از چپ به زنده ماندن و یا مرگ خود به خود.

اولویت

گزارش به طور بالقوه قابل پیشگیری مرگ و میر در هوبئی تشدید قرنطینه محدودیت شده اند coursing از طریق چین گفت: Yanzhong هوانگ مدیر مرکز بهداشت جهانی مطالعات در دانشگاه سیتون هال در ایالت نیوجرسی آمریکا و یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی.

مقایسه سخت گیرانه اقدامات در هوبئی به جرم نظارت رایج در چین است که به نظر می رسد غیر قابل تحمل برای بسیاری در غرب گفت: “اگر شما بخواهید مردم چین 8 از 9 می گویند آنها می توانند با آن زندگی می کنند.

در این روز پس از قرنطینه سفارش, بندگی دولت ارسال کمک های پزشکی به این استان در حالی که حفظ محدودیت در مردم ترک.

بیش از 8000 پزشکی کارگران از سراسر کشور رفته اند به هوبئی عمدتا به 27 بیمارستان در ووهان تعیین شده برای درمان coronavirus بیماران. بقیه باید دامن زد به شهرهای کوچکتر در این نزدیکی هست. دو بیمارستان با 2,600 تخت و در مجموع تکمیل شد در 10 روز ساخته شده توسط بیش از 2000 نفر از کارگران مهاجر در حالی که استادیوم ادارات و هتل ها در حال تبدیل به انزوا واحد است.

اما بیمارستان در هوبئی هنوز هم از منابع گفت: یک پزشک مشغول به کار در بخش تست در ووهان Tongji بیمارستان. او نیز کاهش یافته است به نام او در نگرانی هد در صورت واکنش.

همه چیز در حال بهبود است اما ما واقعا بیش از لود و اجرای تست های تشخیصی 24-7 و هنوز هم در تلاش برای تکمیل آنها, دکتر گفت:. من فکر می کنم ما هنوز به اوج عفونت نشده است.

هیچ سرزنش

برای کسانی که به دنبال کمک و مراقبت های پزشکی در هوبئی استعفای تا غروب در آنجا شده است به طور قابل توجهی کوچک ناآرامی در این استان با وجود شرایط. ایده فدا کردن آنهایی که خود را برای بیشتر ملی هدف این است که عمیقا تعبیه شده در فرهنگ چینی است و استناد توسط countrys’ رهبران در زمان سختی.

مردم در صف برای هشت ساعت فقط برای آزمایش برای coronavirus گفت: این دانشکده فارغ التحصیل جان چن که 23 ساله است. او تب مادر است و هنوز به آزمایش می شود.

در ابتدا من ناراحت شد که بیمارستان ها و مقامات به نام من برای کمک نیست مایل به انجام کار خود را, اما بعدها متوجه شدم که آن نیست که آنها تمایلی برای کمک به اما است که در همه جا راه بیش از حد از منابع ،

من کسی را سرزنش نمی کند چرا که اگر شما رشد در چین شما یاد بگیرند که چگونه سیستم کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de