چین لغو مطبوعات اعتبار از سه روزنامه نگاران وال استریت ژورنال پس از روزنامه کاهش یافته است به عذر خواهی برای یک ستون با تیتر خواستار چین “واقعی بیمار مرد آسیا” وزارت امور خارجه روز چهارشنبه گفت:.

سخنگوی Geng Shuang گفت: پکن ساخته شده “استرن نمایندگی” به این مقاله بیش از فوریه 3 ستون که چین انتقاد به عنوان نژادپرست و بدنام کردن آن تلاش برای مبارزه با یک بیماری کروناویروس اما این مقاله تا به حال موفق به عذر خواهی و یا بررسی آن مسئول است.

“مردم چین نه خوش آمدید, رسانه که انتشار اظهارات نژادپرستانه و بدتر حمله چین” Geng گفت: روزانه یک جلسه. “در پرتو این چین تصمیم به لغو پرس کارت از سه وال استریت ژورنال خبرنگاران در پکن از امروز شروع.”

او نه شناسایی روزنامه نگاران. به وال استریت ژورنال گفت: معاون رئیس دفتر جاش چانه و خبرنگاران Chao Deng و فیلیپ ون شده بود دستور داد به ترک ظرف پنج روز. چانه و دنگ در حال شهروندان ایالات متحده و ون استرالیا است.

در بیانیه ای به خبرنگاران خارجی’ Club چین ابراز “نگرانی عمیق و قوی محکومیت” در طول حرکت می کند. “اقدام علیه مجله خبرنگاران افراطی است و تلاش آشکار با مقامات چینی برای ارعاب اخبار خارجی سازمان با در نظر گرفتن انتقام خود را در برابر چین مبتنی بر خبرنگاران ،

چین گام می آید پس از ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه گفت: این امر شروع درمان پنج چینی رسانه دولتی اشخاص با ما عملیات همان سفارتخانه های خارجی. در این میان Xinhua news agency, چین, جهانی, شبکه های تلویزیونی و چین روزانه توزیع پارسیانکه مورد نیاز خواهد بود به ثبت نام کارکنان و خواص ایالات متحده با وزارت امور خارجه.

Geng گفت: چین مخالف قوانین جدید و پکن این سایت متعلق به حق پاسخ دهند. چین کاهش یافته است به تجدید اعتبار از دیگر وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار سال گذشته است. یک فرد با دانش مستقیم از این وضعیت گفت: ایسنا در آن زمان است که مقامات در چین وزارت امور خارجه که تأیید خبرنگاران خارجی بود ابراز نارضایتی در داستان شرکت نوشته شده توسط خبرنگار.

ژوئن 30, گزارش, گفت, مقامات استرالیا شد و به دنبال فعالیت یک رئیس جمهور چین عموزاده به عنوان بخشی از تحقیقات به جرایم سازمان یافته پول شویی و اتهام نفوذ چینی-نا مشخص. خارجی ها مجاز به کار به عنوان یک روزنامه نگار در چین بدون رسمی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای اقامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de