چین گزارش صفر محلی منتقل coronavirus موارد خارج هوبئی

سرزمین اصلی چین و خارج از استان هوبی به کانون شیوع کروناویروس گزارش جدید محلی منتقل, موارد, روز یکشنبه برای دومین مستقیم روز به عنوان مقامات باقی مانده در هشدار برای عفونت ورود از خارج از کشور.

چین تا به حال 40 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس در يكشنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 44 مورد یک روز زودتر و کمترین تعداد از سازمان بهداشت آغاز شده و انتشارات در سراسر کشور داده ها در 20 ژانویه.

از موارد جدید در روز یکشنبه در 36 بودند عفونت های جدید در ووهان در استان هوبئی در حالی که چهار نفر باقی مانده در استان گانسو بودند وارداتی از ایران است. تعداد کل وارداتی موارد آمار 67 از جمله چهار گانسو موارد است.

این موارد جدید در روز یکشنبه را به مجموع انباشته تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 80,735.

توقف عفونت

در حالی که بازار داخلی گسترش ویروس به طور قابل توجهی کاهش یافته و در روزهای اخیر مقامات همچنان به فکر خطرات ناشی از مردم — اتباع خارجی و اتباع چینی — سفر به چین از مناطق آسیب دیده.

شانگهای پا تا فرودگاه غربالگری بیش از آخر هفته به عنوان وارد coronavirus عفونت از کشورهایی مانند ایتالیا و ایران به عنوان بزرگترین منبع وارداتی موارد در چین است.

چین نیز آگاهانه از دهها میلیون نفر از کارگران مهاجر در بازگشت به دفاتر مراکز و کارخانه ها و پتانسیل انتقال ریسک.

تا پایان روز شنبه, 58,600 بيمار از بيمارستان مرخص شده از بيمارستان ، مقامات آگاه از احتمال عفونت مجدد و گفته اند به تازگی بهبود بیماران برای رفتن به قرنطینه برای 14 روز پس از ترخيص.

روز شنبه در یک هتل کوچک استفاده می شود به قرنطینه افراد تحت نظارت در استان فوجیان سقوط, کشته شدن 10. از 71 نفر در داخل هتل در Quangzhou شهر در زمان سقوط 58 شده بود تحت قرنطینه قرار Quangzhou شهرستان دولت گفت.

شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در سرزمین اصلی چین رسیده 3,119 تا پایان یکشنبه 22 از روز قبل.

هوبئی این کانون شیوع گزارش شده 21 جدید مرگ و میر. در ووهان 18 نفر کشته شدند.

مرگ و میر در خارج از چین

مجموع مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین پیشی گرفته اند 500 با تعداد مرگ و میر توسط ایتالیا و ایران. موارد همچنان به افزایش در کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده است.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز جمعه گفت که آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس شده است مانع از آنچه که او به نام ناقص داده ها از چین, و اضافه کرد که آن را به حال شده است خسته کننده گرفتن اطلاعات از حزب حاکم کمونیست.

در پاسخ تحت کنترل دولت چین روزانه نوشت در سرمقاله روز دوشنبه که افزایش سریع در تعداد ما موارد بود چرا که دولت آمریکا تا به حال نه در واکنش به موقع به اطلاعات عرضه شده توسط چین است.

“این جای تعجب نیست برای شنیدن چنین بی اساس بیانیه ای که از بالا به ما میگوید که او هرگز متوقف wagging زبان خود با انتقاد از چین از شیوع آغاز شد” با توجه به سرمقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im