چین گزارش هیچ داخلی Covid-19 موارد اما وارد عفونت صعود

چین در گزارش جدید محلی از موارد مرگبار coronavirus روز دوشنبه اما تایید کرد یکی دیگر از 39 عفونت در آورده از خارج از کشور.

نه مردم بیشتر درگذشت ملی کمیسیون بهداشت گفت: همه در مرکز شهر ووهان که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته.

دو ماه پس از چین در زمان دراماتیک گام به قفل کردن برخی از 56 میلیون نفر در ووهان و اطراف آن در استان هوبئی عفونت باید طور چشمگیری کند شده و برای پنج روز متوالی شده اند وجود دارد هیچ مورد جدید در استان است.

سفر و محدودیت کار در استان شده اند به تدریج کاسته و رئیس جمهور چین بازدید ووهان در اوایل این ماه خود را برای اولین بار پس از بحران آغاز شده است.

به عنوان نرخ عفونت کاهش می یابد و در چین و سایر نقاط جهان به شدت اقدامات به تلاش و نبرد مواج بیماری همه گیر.

چین نگران است مورد هجوم عفونت در آورده از کشورهای دیگر با شماره وارداتی موارد بالا رفتن به طور پیوسته در طول هفته های اخیر به تصویب 350.

از 39 مورد جدید گزارش روز دوشنبه ده بودند در شانگهای و ده بودند در پکن.

بسیاری از شهرستانها آورده اند و در سخت قوانین به قرنطینه جدید ورود این کشور و مقامات حمل و نقل هوایی یکشنبه اعلام کرد که این امر منحرف کردن تمام پکن-محدود پروازهای بین المللی به شهرهای دیگر که در آن آنها خواهد شد به نمایش برای ویروس.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 81,000 موارد در چین و مرگ و میر رسیده 3,270.

شیوع کشته شدن بیش از 14,400 مردم در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>