چین روز چهارشنبه گزارش کاهش در تایید موارد coronavirus در سرزمین اصلی, اگر چه افزایش تعداد محلی انتقال در آن دور باد از شرق هم مرز با روسیه همچنان یک نگرانی برای مقامات.

چین گزارش 46 جدید موارد تایید شده در روز سه شنبه در مقایسه با 89 موارد یک روز قبل از آن با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. از موارد جدید, 36 درگیر مسافران پس از رسیدن در چین از خارج از کشور در مقایسه با 86 روز پیش از آن.

10 باقی مانده موارد جدید محلی مقاربتی با استان هیلونگجیانگ حسابداری برای هشت نفر از آنها و جنوب استان گوانگدونگ ،

در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ تبدیل به یک جبهه خط چین در مبارزه برای حفظ وارداتی موارد به عنوان آلوده اتباع چینی بازگشت زمینی از روسیه است.

چین بسته شده است مرز با روسیه در Suifenhe یک شهرستان در هیلونگجیانگ با یک ایست بازرسی به روسیه است.

عفونت های جدید مربوط به ورود مسافران از روسیه را نیز به دیگر نقاط چین مانند شمال منطقه خودمختار مغولستان داخلی و مالی مرکز شانگهای.

برخی از موارد تایید شده بوده است بدون علامت باشد. دو تا از آخرین تایید هیلونگجیانگ موارد در روز سه شنبه بودند بیمارانی که نشان داد هیچ نشانه ای از ویروس قبلا.

هیلونگجیانگ گزارش یکی جدید بدون علامت مورد در شنبه چینی ملی از بازگشت از روسیه است. که به ارمغان می آورد زمان تعداد موارد بدون علامت در استان مربوط به ورود مسافران از خارج از کشور به 52.

هیچ علائم

در سرزمین اصلی چین تعداد موارد بدون علامت افزایش به 57 روز سه شنبه از 54 روز پیش از آن.

چین را شامل نمی شود بیماران با علائم بالینی از قبیل سرفه یا تب در آن شمارش از موارد تایید شده.

چین راه اندازی کرده است یک بررسی اپیدمیولوژیک در نه مناطق در تلاش برای تعیین مقیاس کامل از عفونت بدون علامت و به طور کلی سطح ایمنی رسمی چین روزانه روزنامه گزارش روز چهارشنبه.

مقامات چینی گفت در ماه آوریل که دو سوم از موارد بدون علامت نشانه توسعه.

مرکزی هوبئی استان منشاء شیوع کروناویروس در چین گزارش فقط دو بدون علامت بیمارانی که در ادامه به توسعه علائم عفونت بین 31 مارس و آوریل 14.

هوبئی استان اقتدار بهداشت گزارش کرده است 429 جدید بدون علامت موارد پس از آن شروع به انتشار اطلاعات برای چنین مواردی در تاریخ 1 آوریل.

از شنبه کل تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین رسیده 82,295.

مقامات گفت: 3,342 که مردم از این ویروس در چین از جمله یکی از جدید مرگ و میر در مرکزی هوبئی استان منشاء شیوع در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی