china, coronavirus in china, coronavirus pandemic, COVID-19, coronavirus china tollهیچ مرگ گزارش شد یکشنبه در سرزمین اصلی. (بازنمودی تصویر)

چین جدید را تایید کرد coronavirus موارد کاهش یافته و به 12 با هشت نفر از آنها گزارش شده از اتباع چینی که از خارج از کشور با در نظر گرفتن مجموع شمارش به 82,747 مقامات بهداشتی روز دوشنبه گفت:.

به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده بود 82,747 یکشنبه از جمله 4,632 نفر از این بیماری 1,031 بیماران هنوز در حال درمان و 77,084 دیگران که از بيمارستان مرخص شده بودند پس از بهبودی.

اخبار مرتبط

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: 12 جدید تایید COVID-19 موارد گزارش شده در کشور در روز یکشنبه است که هشت وارد شد نشان می دهد کاهش در موارد اخیر.

چهار دیگر موارد جدید بودند در داخل کشور و انتقال این NHC گفت: در آن گزارش روزانه اشاره کرد که سه مورد گزارش شده در استان هیلونگجیانگ و یکی در منطقه خودمختار مغولستان داخلی.

هیچ مرگ گزارش شد یکشنبه در سرزمین اصلی.

یکشنبه, چین در مجموع از 1,583 وارداتی موارد با 841 بودند تحت درمان با 43 شدید بیماری NHC گفت.

همچنین در روز یکشنبه 49 جدید بدون علامت موارد از جمله پنج از خارج از کشور گزارش شده در کشور NHC گفت که 990 موارد بدون علامت از جمله 184 از خارج از کشور بودند و هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی.

بدون علامت موارد مراجعه به افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus اما توسعه هیچ علائمی مانند تب و سرفه یا گلو درد. آنها عفونی و ایجاد خطر كردن به دیگران است.

یکشنبه 1,025 تایید موارد از جمله چهار مرگ و میر گزارش شده بود در هنگ کنگ 45 تایید موارد در ماکائو و 420 در تایوان از جمله شش مرگ و میر.

در سطح جهان بیش از 165,000 نفر کشته شده اند و بیش از 2.4 میلیون نفر آلوده شده اند توسط coronavirus با توجه به اطلاعات نگهداری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی