چین گزارش 42 جدید تایید Covid-19 موارد 47 بدون علامت عفونت

چین گزارش کرده است 42 جدید کروناویروس موارد از جمله 38 وارداتی عفونت در نظر گرفتن مجموع شمارش به 81,907 مقامات بهداشتی گفت: در روز جمعه به عنوان کشور جدید آغاز شده محاکمه دوباره تست بهبود Covid-19 بيمار در بحبوحه افزایش نگرانی از بهبود از این بیماری کشنده است.

چینی بهداشتی اقتدار روز جمعه همچنین گفت که 47 جدید بدون علامت coronavirus موارد از جمله 14 از خارج از کشور نیز گزارش شده است در سرزمین اصلی است.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در روز جمعه گفت: 42 جدید تایید Covid-19 موارد گزارش شده از جمله 38 وارداتی موارد در روز پنج شنبه.

چهار داخل کشور منتقل موارد گزارش شده با سه در استان گوانگدونگ و یک در استان هیلونگجیانگ آن گفت.

به عنوان عفونت های جدید به ادامه افزایش چین روز پنجشنبه پرده برداری از یک محاکمه جدید پروتکل ضمانت دوباره تست از بهبود coronavirus بیماران علاوه بر تشدید نمایش بدون علامت موارد به عنوان نگرانی های رشد بیش از موج دوم این عفونت در کشور است.

این حرکت در می آید یک روز پس از چین برداشته 76-day مستند در ووهان که در آن همه گیر نشات گرفته است.

یک مورد مرگ گزارش شده در coronavirus کانون استان هوبئی در نظر گرفتن کلی مرگ و میر در کشور به 3,336 در حالی که به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده 81,907 توسط پنج شنبه. این شامل 77,455 بيمار مرخص پس از درمان.

این NHC گفت: 1,097 موارد بدون علامت از جمله 349 از خارج از کشور بودند و هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی.

بدون علامت موارد مراجعه به افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus اما توسعه هیچ علائمی مانند تب و سرفه یا گلو درد, اما آنها عفونی و ایجاد خطر كردن به دیگران با توجه به جدید و رسمی اطلاع رسانی.

روز 973 تایید موارد از جمله چهار مرگ و میر گزارش شده در هنگ کنگ 45 تایید موارد در ماکائو و 380 در تایوان از جمله پنج مرگ و میر.

جدید محاکمه پروتکل در بهبود Covid-19 بيمار شامل بازگشت بازدیدکننده داشته است توسط پزشکان و دوباره تست و سلامت خود نظارت.

به عنوان پنج شنبه 77,455 بيماران مرخص شده بعد از درمان بسیاری از آنها از ووهان و هوبئی استان که با مته سوراخ کردن فشار از ویروس.

با توجه به پروتکل بهبود Covid-19 بیماران باید اقامت در قرنطینه به مدت 14 روز یا در خانه یا در انزوا مرکز پزشکی مشاهده دولتی صدای آمریکا خبر داد.

در طول دوره انزوا کسانی که داشتن از بهبود از این بیماری باید خود را به درجه حرارت روزانه و در مواظب برای تب و علائم تنفسی از جمله سرفه و مشکلات تنفسی این پروتکل گفت.

تعیین شده بیمارستان ها باید برنامه ریزی برای بیماران بازدیدکننده داشته است بازگشت و دوباره تست برای آینده دو تا چهار هفته پس خود را تخلیه آن گفت:, و اضافه کرد که نمونهها قابل اعتماد تر هستند و باید اولین انتخاب برای دوباره تست.

پرقدرت کمیته به ریاست نخست وزیر چین لی کچیانگ بود که منجر به تلاش برای مهار این ویروس از ماه ژانویه نیز نامیده می شود برای تشدید تشخیص و پاسخ سریع به بدون علامت مورد معنی افراد آلوده به ویروس coronavirus اما نشان داد هیچ نشانه ای ندارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im