چین rejoins جهانی تسهیلی پولی موج به عنوان خاموش شدن ناگهانی آمار جهانی اقتصاد

بانک مرکزی چین کاهش نرخ بهره آن اتهامات وام به بانک ها توسط بزرگترین مقدار از سال 2015 به عنوان مقامات سطح شیب دار تا پاسخ خود را به بدتر شدن شرایط اقتصادی تاثیر از coronavirus بیماری همه گیر.

مردم’ بانک مرکزی چین در کاهش نرخ بهره در 7 روز توافقات برای خرید به 2.2 درصد از 2.4 درصد زمانی که آن را تزریق 50 میلیارد یوان ($7.1 میلیارد دلار) به نظام بانکی, با توجه به بیانیه روز شنبه. بانک مرکزی گفت: این را حفظ خواهد کرد نقدینگی کافی برای کمک به اقتصاد واقعی است.

کاهش نرخ

اولین برش به PBOC سیاست نرخ از ماه فوریه است که در خط با تعهد توسط حزب کمونیست رهبری در روز جمعه به افزایش حمایت از اقتصاد از طریق افزایش فروش از بدهی به عنوان داخلی و بین المللی تقاضا اسلامپ با توجه به همه گیر. این مرحله نیز به ارمغان می آورد PBOC نزدیک در خط با موضع همسالان جهانی که سست سیاست به طور چشمگیری در هفته های اخیر.

“بزرگتر از حد معمول کاهش نرخ بیان این که چین مایل است برای پیوستن به هماهنگی کنسرسیوم های اقتصادی تثبیت کننده گفت:” ریموند یونگ ارشد چین اقتصاددان در استرالیا و نیوزیلند گروه بانکی در هنگ کنگ است. “کوچک و متوسط کسب و کار در حال سقوط برای عدم جریان نقدی است.”

کاهش در بانک مرکزی ابزار اصلی برای تنظیم قیمت بازار نقدینگی نیز سیگنال های آینده کاهش اصلی آن یک سال بودجه ابزار و برنامه به طور بالقوه مربوطه قطع به معیار نرخ سپرده. کاهش به نرخ سیاست نیز باید منعکس شده در بازار اصلی معیار هزینه های وام دهی به شرکت ها وام نخست رای دادن.

کاهش میزان وام دهی بانک ها بدون کاهش در هزینه بدهی های خود را خواهد شد و با فشار بانک ها خالص علاقه حاشیه فرسایش سودآوری و سرمایه گفت: دینگ Shuang ارشد چین و جنوب آسیا اقتصاددان در بانک استاندارد چارترد با مسئولیت محدود. “معیار نرخ سپرده قطع لازم است.”

چین را افزایش کسری مالی به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی موضوع خاص بدهی و اجازه می دهد تا دولت های محلی به فروش بیشتر اوراق قرضه زیرساخت به عنوان بخشی از یک بسته به stabilsze اقتصاد, با توجه به دفتر سیاسی نشست ایسنا گزارش اواخر روز جمعه.

در بیانیه ای جداگانه منتشر شده در اواخر جمعه مردم بانک مرکزی چین به نام برای هماهنگی بهتر از سیاست های کلان جهانی در حالی که دوباره تاکید آن را حفظ نقدینگی کافی برای کمک به اقتصاد واقعی و سازمان دیده بان برای خطرات تورم است.

“برش در روز دوشنبه سیگنال PBOC وارد یک مرحله با قوی تر ضد ادواری تنظیم و از در نظر گرفتن هر دو تقاضای داخلی و جهانی شیوع ویروس” کارشناسی ارشد Jun یک PBOC مشاور در بیانیه ای گفت: ارسال به رسانه ها پس از کاهش نرخ. “این PBOC نمی کند و استفاده از آن گلوله های همه در یک بار. چین هنوز هم مقدار زیادی از اتاق را در سیاست های پولی.”

تاریخی کم

اقتصاددانان خود را کاهش متوسط پیش بینی برای رشد اقتصادی به 2.9 درصد برای سال 2020 کمترین رشد از سال 1976 زمانی که انقلاب فرهنگی غرق اقتصاد و جامعه است. تا چند روز گذشته چین سیاست گذاران حفظ کرده بود نسبتا محتاط برنامه کاهش آگاه از سازمان ملل بار بدهی های سنگین و خطرات ثبات مالی.

در حالی که دفتر سیاسی بیانیه و PBOC حرکت سیگنال پاسخ در حال حرکت است و یک دنده آن را هنوز هم می افتد کوتاه از ‘بدون نگه می دارد-منع’ محرک.

“بدیهی است که اتخاذ سیاست پیوسته است و امروز نقدینگی تزریق حداقل نشان می دهد که سیاست کمک خواهد خفیف ثابت و خواهد بود فعال زمانی که مقامات لازم است” گفت: ژو هائو یک اقتصاددان در Commerzbank AG. این PBOC است سیگنالینگ پشتیبانی کامل خود را در پیوند ویژه ای صدور بنابراین کاهش به میان مدت نرخ وام و معیار نرخ سپرده می آیند. چین در حال پیوستن به جهانی کاهش موج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>