چین را رد تهمت ها تماس با ما ارسال تیم به ووهان به پروب Covid-19 ظهور

چین روز دوشنبه unswervingly ما را رد کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای ارسال یک بررسی تیم به ووهان, چین, که در آن coronavirus اول پدید آمده است. چین گفت که آن را قربانی یک ویروس و نه مقصر طبق گزارش های رسانه ها.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه در مقایسه با همه گیر طاعون و گفت که او خوشحال است با چین گزارشدهی نادرست در ویروس.

“ما صحبت کرد و به آنها (چینی) خیلی وقت پیش در مورد رفتن. ما می خواهم برای رفتن در. ما می خواهم برای دیدن چه خبر است. و ما نیست دقیقا دعوت من می توانم به شما بگویم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رسانه ها.

ما در حال حاضر در حال کاوش که آیا این ویروس کشنده “فرار” از ووهان موسسه ویروس شناسی.

 

پاسخ به تهمت نظرات, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang خطاب به کنفرانس مطبوعاتی گفت: “این ویروس است که دشمن مشترک برای همه مردم…آن ممکن است به نظر می رسد در هر زمان در هر نقطه در جهان است. مانند هر کشور دیگر چین است که مورد حمله این ویروس. چین یک قربانی به جای مقصر است. ما کارگران شرکت برای این ویروس است.”

Geng گفت: “پس از شیوع بیماری همه گیر بوده است و کشور چین اقدام در باز و شفاف و به شیوه ای مسئولانه با کامل ترین و قوی اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19”.

او گفت: چین در تلاش برای مهار این ویروس به ارائه “تجربه ارزشمند برای جامعه بین المللی” برای مقابله با شیوع این بیماری در کشورهای خود را دارند.

“این نیز بخشی از ما سهم مهم است. جامعه بین المللی قدردانی چین برای انجام این کار,” او گفت:.

مقابله با ما سیاستمداران’ اظهارات که چین باید شکایت کرد برای بسیاری از مرگ و میر در جهان, Geng گفت: “من به یاد داشته باشید وجود هر گونه تقدم” برای یک محاکمه.

با اشاره به آنفلوانزای H1N1 است که تشخیص داده شده بود در ایالات متحده در سال 2009 به عنوان به خوبی به عنوان HIV/AIDS و بحران مالی 2008 آمریکا که تبدیل به یک بحران اقتصادی جهانی Geng پرسید: “آیا کسی از ما بخواهید پاسخگویی?”

منحصر به فرد گزارش ایسنا بر اساس منابع بی نام ادعا کرد که هر چند لکه ویروس رخ می دهد به طور طبیعی در خفاش ها است و نه یک bioweapon آن مورد بررسی قرار گرفت در چین بدنام آزمایشگاهی در ووهان.

بعد فرانسوی برنده جایزه نوبل لوک مونتانیه همچنین ادعا کرد در مصاحبه CNews کانال که coronavirus آمده است از ووهان آزمایشگاه بود که تست شده به منظور توسعه یک واکسن علیه ویروس ایدز.

او همچنین رد استرالیا وزیر خارجه Marise Payne برای تماس های بین المللی رسیدگی به کروناویروس از جمله ریشه های آن در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de