چین را رد استونی پیشنهاد برگزاری جلسه شورای امنیت سازمان ملل به بحث در مورد کوروناویروس: گزارش

استونی سرزنش چین برای خرد کردن تلاش خود را برای برگزاری یک جلسه با شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) به بحث در مورد گسترش coronavirus و از دست دادن زندگی در سراسر جهان است. چین که در آن از coronavirus پدید آمده است و رئیس جمهور شورای امنیت سازمان ملل تا 31 مارس به جمهوری دومینیکن را پس از آن را بیش از چین به عنوان در هر هندوستان تایمز گزارش.

با توجه به گزارش رسانه های چین کاهش یافته است به تشکیل این دیدار با درخواست آن متحدان نزدیک — روسیه و آفریقای جنوبی برای رای دادن در برابر آن. چین پس از آن اعلام کرد که هیچ اجماع در شورای امنیت سازمان ملل برای تشکیل یک جلسه در coronavirus.

استونیایی پیشنهاد به دنبال شفافیت بیش از COVID-19 شیوع, اما این سه کشور را رد کرد و با وجود اینکه به طور جدی آسیب دیده توسط ویروس.

یک دیپلمات ذکر شده در هندوستان تایمز گفت: “این کاملا آشکار است که هیچ یک از P-5 می خواهد به آمده تا با یک راه حل که اتصال بر روی آنها مانند باز کردن مرزهای گفت:” یک دیپلمات.”

این گزارش نشان می دهد که سازمان ملل متحد و سازمان در حال برگزاری نه چین پاسخگو و خجالتی هستند برای تماس با خارج از کشور برای گسترش این ویروس به دلیل در حال حاضر چین پیشرو توزیع کننده پنکه HAZMAT مناسب و ماسک و دیگر تجهیزات مورد نیاز برای درمان COVID-19 بيمار.

چین watcher ذکر شده در این گزارش گفت: “تمام کشورهای در حال آرام بیش از چین به عنوان آنها ممکن است مجبور به واردات تجهیزات مشابه از آنها در مورد بدترین سناریو. به سادگی قرار دادن چین برای اولین بار ایجاد تقاضا و در حال حاضر آن را فراهم کند.”

در ضمن چین در ووهان بود که کانون coronavirus اینچ بازگشت به حالت عادی به عنوان چین برداشته اینتر-استان محدودیت های مسافرتی و شروع به از سرگیری عملیات کسب و کار از جمله افتتاح مراکز و رستوران ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de