چین گزارش داد یک کاهش چشمگیر در جدید کروناویروس عفونت در پنجشنبه اگر چه دانشمندان هشدار داد آنفولانزا مانند پاتوژن ممکن است گسترش حتی راحت تر از آنچه قبلا معتقد بودند در حالی که بیشتر مسافران متحرك یک قرنطینه کروز کشتی ژاپن است.

دو سالمند مسافران از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی تا به حال از این بیماری فوت ژاپنی, سکس عمومی, پخش NHK گزارش شده است. “مسافران شد یک مرد و یک زن در 80s” NHK گفت: با استناد به یک ناشناس منبع در دولت است.

 

کره جنوبی گزارش سنبله در عفونت با 23 نفر مربوط به کلیسای جماعت از 14 روز چهارشنبه در چه مقامات بهداشت به نام “سوپر پخش كردن, رویداد”. 61 سال شناخته شده به عنوان “بیمار 31” مشکوک است از انتقال بیماری به دیگران که با حضور در مراسم مذهبی در کلیسای مرکزی شهر Daegu.

صدها نفر از مردم بر این باور هستند که باید با حضور خدمات با زن در هفته های اخیر در یک شاخه از Shincheonji کلیسای عیسی معبد خیمه شهادت یک جنبش مذهبی تاسیس در سال 1984 توسط کره جنوبی لی Man-hee است که احترام به عنوان یک مسیح توسط پیروان.

دانشمندان در چین که به مطالعه و بینی و گلو سواب از 18 بیماران مبتلا به کروناویروس جدید می گویند این رفتار بیشتر شبیه آنفلوآنزا از دیگر از نزدیک مربوط به ویروس و می تواند منتقل شود توسط مردم قبل از آنها علائم نشان می دهد.

این یافته های اولیه منتشر شده در روز چهارشنبه در مجله پزشکی نیوانگلند ارائه شواهدی وجود دارد که این رمان coronavirus است که مانند دیگر coronaviruses مانند سندرم حاد تنفسی (سارس).

 

“اگر تایید این بسیار مهم است” گفت: دکتر گرگوری لهستان یک sinologist و واکسن محقق با کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا بود که درگیر با مطالعه.

در حالی که آخرین شماره در عفونت ها در سرزمین اصلی چین نشان می دهد این بیماری همه گیر وجود دارد کاهش معلوم نیست چه مقدار کاهش در موارد جدید است که با توجه به تغییرات در روش تشخیصی یا اینکه مردم کمتر به بیماری های.

مرکزی چین هوبئی استان کانون شیوع گزارش شده 349 جدید تایید موارد را از 1,693 یک روز زودتر و پایین ترین میزان از ژانویه 25. مرگ و میر در این استان افزایش 108 آوردن به کل در چین به بیش از 2,100 مرگ و میر و 74,500 موارد است.

“دو نفر از این بیماری در ایران در دوشنبه” مقامات ایرانی گفت: آوردن تلفات در خارج از سرزمین اصلی چین به هشت. اگر این گزارش مرگ و میر در قرنطینه کشتی تایید تلفات در خارج از سرزمین اصلی چین خواهد ایستاده در 10.

قرنطینه در الماس شاهزاده کشتی کروز

در ژاپن دولت تحت انتقاد شدید خود را برای دست زدن به یک شیوع در یک سفر دریایی کشتی حامل حدود 3,700 مردم قرار داده شد در قرنطینه کردن یوکوهاما در فوریه 3.

گروه دوم حدود 600 ژاپنی و خارجی و مسافران از الماس شاهزاده تعیین شد به پیاده روز پنج شنبه پس از دسته اول بودند منتشر شده از قرنطینه یک روز پیش از آن.

 

صدها نفر از مردم که در سمت چپ این تراشه در روز چهارشنبه قرار داده شد در قرنطینه دوباره در کشورهای خود با استرالیا و هنگ کنگ قرار دادن خود بازگشت شهروندان در نظارت و انزوا برای دو هفته دیگر.

مسافران پس از رسیدن در هنگ کنگ گرفته شده بود به قرنطینه جدید مسکن و مستغلات. مشروط استرالیا evacuees قرار داده شد در قرنطینه در یک اردوگاه معدن در خارج از داروین در این کشور دور دست در شمال.

حتی به عنوان اولین مسافران متحرك در چهارشنبه مقامات ژاپنی اعلام 79 مورد جدید کشف شده در هیئت مدیره آوردن مجموع به حداقل 620 بیش از نیمی از شناخته شده عفونت در خارج از سرزمین اصلی چین است.

از شروع کارشناسان مطرح شده سوال در مورد قرنطینه در کشتی. مسافران بودند نه محدود به اتاق تا فوریه 5. روز قبل به عنوان مسافر بودند که به نمایش در آمد و کشتی و حوادث ادامه داد: از جمله رقص, مسابقه بازی ها و ورزش کلاس.

 

آمریکا مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت ژاپن تلاش “نشده اند ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از انتقال میان افراد در کشتی.”

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو دفاع توکیو تلاش. “متاسفانه موارد عفونت پدید آمده اند اما ما باید تا حد امکان گرفته شده گام های مناسب برای جلوگیری از موارد جدی” کاتو گفت: در گزارش منتشر شده از سوی شبکه دولتی NHK.

با چین هوبئی خانه را به برخی از 60 میلیون نفر در مجازی قفل کردن محدودیت های سفت و سخت در جنبش در چند شهرستانها عمده در چین و ممنوعیت سفر به و از سرزمین اصلی اقتصاددانان انتظار جهان دومین اقتصاد را در کوتاه مدت ضربه از این بیماری همه گیر.

رهبران مالی جهان در 20 اقتصاد بزرگ (G20) گفت: coronavirus اپیدمی شد یک حرکت نزولی خطر برای اقتصاد جهانی با توجه به پیش نویس یک بیانیه آماده برای یک جلسه در ماه فوریه 22-23.

استرالیا هواپیمایی کوانتاس Ltd گفت: آن را زمین معادل 18 هواپیما توقف استخدام و درخواست خود را 30,000 کارکنان برای استفاده از مرخصی سالانه آن را به عنوان چنگ زدن با کاهش تقاضا در آسیا به دلیل بیماری همه گیر.

حدود 80 درصد از برنامه ریزی شرکت هواپیمایی ظرفیت از و در چین قطع شده است این هفته با هواپیمایی سخت ترین ضربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de