به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس rampages در سراسر جهان, کانون بیماری – چین مشخص شده است, نقطه عطف مهمی در مهار این ویروس در کشور است. در روز سه شنبه چین ثبت کرده است صفر داخلی عفونت برای اولین بار پس از وقوع فوران در اواخر دسامبر, Agence France Presse گزارش شده است.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر تبدیل جداول به عنوان مردم بیشتر آلوده می شوند و فوت کرده اند در خارج از کشور از در چین است. ایتالیا ثبت بالاترین تعداد مرگ و میر در یک روز. شمار کشته شدگان در روز چهارشنبه شد 145.

با توجه به ملی کمیسیون بهداشت وجود دارد هیچ مورد جدید گزارش شده در ووهان — شهرستان که در اولین مورد از این ویروس گزارش شده است.

شهر ووهان که حفظ 11 میلیون نفر در زیر قرار داده شده مستند در ژانویه 23. در حالی که هوبئی استان با جمعیت بیش از 40 میلیون دلار نیز قرار داده شده تحت سخت مستند. در روزهای بعد بقیه چین شاهد یک سخت مستند که محدود مجامع عمومی و اعلام کرد بسته شدن موقت از عمده صنایع با تکنولوژی AFP گزارش اضافه شده است.

شده اند وجود دارد در اطراف 81,000 عفونت موارد در چین اما تنها 7,263 مردم باقی می ماند و بیمار با COVID-19 بیماری است. هشت مرگ و میر بیشتر گزارش شده در چین هوبئی بالا بردن مجموع در سراسر کشور به 3,245 با توجه به کمیسیون.

تا کنون تعداد موارد آلوده در سراسر جهان پیشی گرفته است 200,000 با بیش از 8,700 مرگ و میر.

در مارس 10, رئیس جمهور چین بازدید ووهان برای اولین بار از زمان شیوع شروع و نگهداری می شود که گسترش این بیماری شد “اساسا پیشتر.”

پس از یازدهم دیدار هوبئی مقامات کاسته محدودیت و اجازه داد مردم به سفر در این استان برای اولین بار از ژانویه به استثنای ووهان.

روز شنبه, Hubei مقامات تصمیم به باز کردن مرزهای خود برای افراد سالم از کم خطر به سرمایه گذاری در دیگر استانهای چین اگر آنها شغل دارند و یا خوابگاه در جای دیگر. این همچنین شامل ووهان.

با توجه به خبرگزاری فرانسه, زندگی در چین است ومیگوید نسبت به حالت عادی به عنوان مردم پشت در محل کار کارخانه ها به آرامی خود را باز کرکره و مدارس از سرگیری کلاس خود را.

موج دوم ویروس

در حالی که چین تاکنون موفق به مهار این ویروس وجود دارد نگرانی های مربوط به موج دوم COVID-19 جارو سرزمین اصلی چین به عنوان یک به طور متوسط 20 ، 000 مردم چین در حال تخلیه و پرواز به چین در هر روز است. پکن و دیگر مناطق در حال حاضر مرتب شده 14 روز دوره قرنطینه برای بسیاری از ورود بین المللی تعیین شده در هتل طبق گزارش AFP.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: وجود 34 بیشتر موارد در آورده از خارج از کشور بزرگترین افزایش روزانه در دو هفته با 189 در مجموع در حال حاضر.

“ما هرگز نباید اجازه سخت برنده و مستمر روند مثبت به معکوس” یازدهم گفت: در یک حزب کمونیست رهبری جلسه در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی